Oyun Haberleri

Bazı Dragon Ball Z: Kakarot Oyuncuları PS5 Sürümüne Yükseltmede Sorun Yaşıyor

Dragon Ball Z Kakarot PS5 Facing Problems

Dragon Ball Z: Kakarot oyuncular bu hafta PS4 kopyalarını yeni çıkan PS5 sürümüne yükseltirken sorunlar yaşıyor. Xbox One oyuncuları, kopyaları için yükseltmelerle ilgili benzer teknik sorunlar yaşadı. Dragon Ball Z: Kakarotdiğer birçok oyun için normalde hızlı ve basit olan bir yükseltme işlemi sırasında hayal kırıklığına neden olur.


Dragon Ball Z: Kakarot PS5 ve Xbox Series X|S çıkışını 13 Ocak’ta yaptı ve oyuncuların en son oyunların keyfini çıkarmasını sağladı. Ejder topu grafik iyileştirmeler ve saniyede 60 kare desteği ile oyun. Ek olarak, en yeni konsollar, oyuncular Goku’nun hikayeli yolculuğunda ilerlerken daha hızlı yükleme süreleri sağlıyor. Mevcut PS4 ve Xbox One sürümleri için ücretsiz yükseltmeler mevcuttur, bu nedenle oyuncuların oyunun başka bir kopyasını satın alması gerekmez. Ancak, teknik sorunlar şu anda birçok kullanıcı için ücretsiz yükseltme yolunu rahatsız ediyor. için yeni nesil yükseltme Dragon Ball Z: Kakarot Xbox Series X|S’de hızlı bir şekilde ertelendi ve PS4’ten PS5’e yükseltme yolu da büyük sorunlarla karşı karşıya.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Dragon Ball Z: Kakarot DLC 5’i Resmen Taklit Etti

Reddit kullanıcısı u/Moser319, PlayStation Support biletinin bir görüntüsünü yükleyerek PlayStation’ın ücretsiz oyunla ilgili sorunları araştırdığını doğruladı. Dragon Ball Z: Kakarot PS5 yükseltmesi. Bazı kullanıcılar sorunu zaten PlayStation’a bildirdi ve destek temsilcisi, tüm sorun giderme adımlarının kendileri tarafından gerçekleştirildiğini iddia ediyor. Bununla birlikte, PlayStation Desteği, bildirilen sorunları incelenmek üzere yükseltiyor çünkü çok daha fazla rapor yapılıyor, bu da sorunun başlangıçta tahmin edilenden daha yaygın olabileceğini ima ediyor. Bandai Namco, çevredeki sorunlara henüz resmi olarak yanıt vermedi. Dragon Ball Z: Kakarot PS5 yükseltmesi.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve yanıtı #714: 3 Haziran Cumartesi

Bandai Namco kısa süre önce, araştırmalarının Xbox Series X|S kullanıcılarının yükseltme yapmasını ve oynamasını tamamen engelleyen bir sorun keşfettiğini doğruladı. Dragon Ball Z: Kakarot. Sonuç olarak, Xbox için ücretsiz yükseltmeler ve Season Pass 2 içeriği bir sonraki duyuruya kadar ertelenmiştir. PS5 sürümü benzer bir sorunla karşılaşıyor gibi görünüyor, bazı kullanıcılar PS5 yükseltmesinin satın alma hatalarına veya bir disk kopyasıyla uyumsuzluğa neden olduğunu iddia ediyor. Öte yandan, oyuncuların bir kısmı PS4 kopyalarını başarılı bir şekilde yükseltebildi ve en yeni sürümü oynayabildi. Dragon Ball Z: Kakarot içerik sorunsuz.

Bandai Namco’nun ele alması gerekiyor Dragon Ball Z: Kakarot PlayStation zaten kendi destek ekibi içinde yaptığı için resmi bir kapasitede PS5 yükseltme sorunu. Bu teknik sorunlar, birçok PS4 ve Xbox One sahibinin oyunu yeni PS5 ve Xbox Series X|S’de oynayamamasına neden oldu. Bu büyüklükteki teknik sorunlarla karşılaşıldığında geliştiricilerin topluluğa şeffaf iletişimi hayati önem taşır.

Dragon Ball Z: Kakarot’un En yeni içerik, Goku’nun babası Bardock’u konu alıyor. Season Pass 2, Bardock – Alone Against Fate DLC’yi sunar ve oyuncuların savaşçının Frieza’nın güçlerine karşı içinde bulunduğu kötü durumu bir kez daha deneyimlemesine olanak tanır. Ne yazık ki, Bardock DLC, Bandai Namco’nun da umarım zamanında çözeceğini umduğumuz önemli performans sorunlarıyla karşı karşıyadır.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #763: 22 Temmuz Cumartesi

Dragon Ball Z: Kakarot şu anda Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.

DAHA: Ocak 2023’te Çıkacak En Büyük Yeni Oyunlar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.