Oyun Haberleri

Crusader Kings 3: Turlar ve Turnuvalar bu baharda geliyor

Crusader Kings 3: Turlar ve Turnuvalar bu baharda geliyor

The Lamplighter’s League adlı takım tabanlı bir taktik oyunu da dahil olmak üzere üç yeni oyun ortaya çıkaran Paradox Interactive için büyük bir gündü. (yeni sekmede açılır) Harebrained Interactive’den, Sizin Tarafınızdan Sims Benzeri Yaşam (yeni sekmede açılır)ve Şehirler: Skylines 2 (yeni sekmede açılır), “şimdiye kadar yaratılmış en gerçekçi şehir simülasyonu” olmayı vaat ediyor. Ayrıca, orta çağa ait büyük strateji oyunu Crusader Kings 3’ün hayranları için bazı iyi haberleri de vardı: Tours and Tournaments adlı yeni ve büyük bir genişleme paketi. (yeni sekmede açılır)oyunculara zamanlarını ve paralarını harcamak için her türlü yeni ve ilginç yolu verecek.

Turlar ve Turnuvalar, en azından huzursuz bir hükümdar sıkılıp yola çıkmaya karar verdiğinde genellikle olanlarla karşılaştırıldığında kulağa yeterince hoş geliyor: düğünler, avlar, sadık vasallar için hediyeler ve ödüller ve tüm bu tür kraliyet lütufları. sıradan halk mutlu ve onların yerine potansiyel rakipler. Ancak bir hükümdarın hayatı asla bu kadar basit değildir ve yüzeyde her şey pembe görünse de, perde arkasında her zaman çirkinlik ve kan dökülme potansiyeli vardır.

Genişletmenin açıklaması, “İster büyük düğünler ister heyecan verici doğancılık avları olsun, yeni Büyük Etkinliklere ev sahipliği yapın” diyor. “Ama dikkatli ol! Pek çok kutlama, düşmanlara… veya aileye karşı mükemmel bir plan için mükemmel bir örtüdür.”

Belki de piç çocuklarını mirastan mahrum bırakıyorsun (yeni sekmede açılır) inandırıldığımız kadar özgür değil. Her halükarda, zamanınızı dışarıda ve insanlarınızın arasında nasıl geçireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Turlar!

  • Entourage’ınızı kendiniz seçin ve Rotanızı dikkatlice özelleştirin. Önümüzdeki yol uzun olabilir ama renkli karakterler, egzotik kültürler ve hayat değiştiren olaylarla dolu.
  • Vasallarınızı ziyaret edin ve onlarla yakın etkileşim kurun. Varlıklarını inceleyin ve tebaanızın krallığınızın en uzak köşelerinde hayatlarını nasıl yaşadıklarını öğrenin.
  • Yardımseverliğinizi gösterin ve hediyeler ve ödüller verin. Veya, bir sürü vergi tahsildarı getirin ve sonunda, kolayca ulaşılması zor vasallardan hakkınızı alın.
OKU  Game of Thrones'ta hem siyaseti hem de flörtü sevdiyseniz görsel romanınız burada.

Turnuvalar!

  • Olağanüstü Ödüller kazanmak ve yeni becerilerde değerli deneyimler kazanmak için Yarışmalara katılın.
  • Tüm ihtişamı ve şenlikleriyle muhteşem bir Turnuvaya ev sahipliği yapın. Demirciyi ziyaret ederek kendinizi iyi hazırlayın veya yerel tavernada biraz sıvı cesaret kazanın.
  • Niyet belirleyerek rakibinizi kandırın, ardından mükemmel mızrak dövüşü becerilerinizle kafalarını ezin veya ocaklarınızın kalbini kazanın.

Diğer şeyler!

Turlar ve Turnuvalar ayrıca Crusader Kings 3 oyuncularının düğün planlamalarına (tabii ki evlilik öncesi anlaşmalarla birlikte), değerli şövalyelere yeni ve benzersiz onurlar vermelerine ve “zırhın evrimini ayrıntılı olarak sergileyen, müzeye layık yeni karakter sanatının” keyfini çıkarmalarına olanak sağlayacak. Orta Çağ’ın başlarından sonlarına kadar batı ortaçağ kıyafetlerinde göz kamaştırıcı değişiklikler.”

Crusader Kings 3: Tours and Tournaments’ın bu baharda çıkması bekleniyor ve hac ziyaretleri, ziyafetler ve avlar için güncellenmiş etkileşimler, “naiplik ilişkilerinin daha karmaşık yönetimi” ve büyük özellikler içeren “büyük bir ücretsiz güncelleme” ile birlikte gelecek. vasal ilişkiler ve etki alanı yönetimindeki değişiklikler.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.