Moda

Kendall Jenner pantolon yerine tayt giydi

Kendall Jenner pantolon yerine tayt giydi

Kendall Jenner, pantolon endüstrisini tek başına öldürür ve Blair Waldorf’u bir disiplin duruşması yapmak zorunda bırakır.

Jenner abla, 22 Kasım Salı günü Instagram’da pantolon yerine tayt giydiği bir kıyafet paylaştı. Evet, doğru okudunuz. külotlu çorap. Olarak. Pantolonlar. Taytları pantolon olarak düşündüğümde (KarJenners’ın onayladığı) geçmişte kaldı, işte buradayız. Tayt konsepti bir yana, kıyafet (tam bir Bottega Veneta İlkbahar/Yaz 2023 görünümü) biraz… iyi mi?

Model, uzun bacaklarına uzunluk katan siyah sivri topuklu siyah hafif şeffaf tayt giymişti. Onun üzerine de lacivert bir kazak ve altına beyaz bir tişört giymişti. Koyu renk saçlarını gevşek, düz ve ortadan ayırmıştı. Jenner’ın IG görünümüne buradan göz atın:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Kendall Jenner’ın pantolon gibi tayt görünümü, NBA oyuncusu Devin Booker’dan mütevazı (ikinci) ayrılığını duyurmasının ardından geldi, bu da (kesinlikle dikkatimizi çeken) bu pantolonsuz görünümün ayrılık sonrası mükemmel bir uyum olduğu anlamına geliyor. 21 Kasım Pazartesi günü kişiler Jenner ve Booker’ın geçen ay ayrıldığını bildirdi. Anonim kaynaklar yayına, çakışan programları nedeniyle ilişkilerini ikinci kez sonlandırdıklarını söyledi.

Bir kaynak, “Her ikisinin de şu anda inanılmaz derecede yoğun kariyer programları var ve bunu bir öncelik haline getirmeye karar verdiler” dedi. Jenner tekila markası 818 ile meşgul, modellik yapıyor ve film çekiyor. KardashiansBooker NBA’de oynamakla meşgulken.


OKU  Kendall Jenner, Bad Bunny ile Randevu Gecesi için transparan bir üst ve mini bir mini eteği bir araya getirdi.
İlgili yazılar
Moda

Kendall Jenner sahilde fiziğe meydan okuyan bikinisiyle hava atıyor.

Moda

Kendall Jenner, Bad Bunny ile Randevu Gecesi için transparan bir üst ve mini bir mini eteği bir araya getirdi.

Moda

Kendall Jenner popo çatlak kot pantolonunu gururla sunar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir