Oyun Haberleri

Vampir hayatta kalma oyunu boşver diyor, hadi Frankenstein’ın canavarını ekleyelim

Vampir hayatta kalma oyunu boşver diyor, hadi Frankenstein'ın canavarını ekleyelim

Lansmanından neredeyse bir yıl sonra V Rising hala erken erişimde ve yıldönümünü en heyecan verici şekillerde kutlamayı planlıyor: Lanet olsun, diye düşündü Stunlock Studios’tan biri, Frakenstein’ın canavarını Dracula oyunumuza ekleyelim. The Secrets of Gloomrot genişlemesi, “bilimsel bir dehanın eziyetli hırsları tarafından çarpıtılmış bir diyarda” geçiyor, merhaba Victor, bu enkarnasyonda bir lejyon takipçisi ve çalışmaları ve “evrim arayışı” etrafında inşa edilmiş bir medeniyet var.

Bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz: Fragmanın gösterdiği gibi, çok fazla elektrik, çok sayıda vücut parçası birbirine sıkışmış ve sonunda büyük, yaşlı bir canavar. Bunun Mary Shelley’nin yaratımının en sofistike yorumu olmayacağını söylemeye gerek yok ama bazen sorun değil ve hadi ama, Frankenstein’ın canavarı harika bir patron olur.

dikkatimi çeken buydu ama genişleme çok daha fazlasını içeriyor (yeni sekmede açılır). Franken toprakları kendi yeni biyomlarıdır, elektrik fırtınalarıyla harap olmuş, kirlettiği arazinin üzerinde gotik teknoloji yükseliyor, “mevcut biyomlarda büyük değişiklikler, eklemeler ve yeniden çalışmalar” ve binaya nihayet izin verecek uzun süredir vaat edilen revizyon Sen çok katlı bir kale inşa et (yeni sekmede açılır) daha fazla özelleştirme seçeneğinin yanı sıra.

Oyuncuların oyun tarzlarını daha da özelleştirmelerine olanak tanıyan bir dizi yeni ekipman türü, bir sürü yeni silah ve elektriğe dayalı yeni bir fırtına büyüsü okulu var. Artı “daha fazla V Blood Boss, yeni bir V Blood izleme sistemi ve daha fazla düşman çeşidi. Seyahat, envanter, vampir özelleştirme, sesler ve ses ve daha fazlası için güncellemeler.”

V Rising, lansmanından bu yana satılan üç milyondan fazla kopya ile son resmi kelime ile muazzam bir başarı oldu. İzlenen yol da iyi seçilmiş, oyuncuların oyun hakkında neleri sevdiğine, vampir havasına ve muhteşem şatonuzu doğru şekilde yapmanın önemi gibi şeylere odaklanılıyor. Bu genişleme, biraz korku hayran hizmeti ekleyerek bu odağı sürdürmeye çalışıyor. The Secrets of Gloomrot, V Rising’in erken erişimle yayınlanmasından bir yıl sonra, 17 Mayıs’ta başlayacak ve oyunun tüm sahipleri için ücretsiz olacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Dragon Age: Origins, "ekstra gerçekçi sümüksü meme ucu dokuları" ile yeniden düzenlemeyi hak ediyor, diyor baş yazar