Oyun Haberleri

Söylentiler: Xbox Game Pass Şimdiye Kadarki En İyi Dövüş Oyunlarından Biri Olabilir

Xbox Game Pass Soul Calibur

İçeriden biri, en iyi dövüş oyunu serilerinden birini paylaştı, Soulcalibur, gelecekte Xbox Game Pass hizmetine gelebilir. Microsoft’un Xbox Game Pass’i, düzenli aralıklarla sürekli olarak iyi oyunlar eklendiğinden, yaygın olarak kullanılan ve övülen bir hizmet olmuştur. Oyunlar belirli bir süre sonra hizmetten ayrılsa da, hizmetin bir parçası olan beğeni toplayan isabetler de var. Bu, Bandai Namco, Sega, Capcom ve benzerlerinin AAA oyunlarının eklenmesini ve onlara daha geniş bir kitle sağlamasını içerir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Soulcalibur Bandai Namco’nun temel dövüş oyunu serilerinden biridir. Soulcalibur etkileyici bir Sega Dreamcast çıkışı olan oyun. Oradan, seri, Xbox’ın dövüş oyunu serisine ilk kez maruz kalmasıyla birlikte diğer ana konsollara taşınacaktı. Soulcalibur 2 orijinal Xbox’ta, özel konuk karakter Spawn ile. Sonrasında Soulcalibur 4franchise, ana hat girişleri için Xbox serisinde yer aldı, hatta Xbox 360’ta orijinal oyunun bir HD bağlantı noktasını aldı. Soulcalibur bir noktada Xbox Game Pass’e geleceğini belirtir.

İLGİLİ: Yeni Capcom Dinozor Oyunu, Birinci Gün Xbox Game Pass Başlığıdır

Bu, içeriden Shpeshal Nick tarafından The Xbox Era podcast’inde paylaşıldı. hakkında konuşurken “herkes iyi bir remaster’ı sever” diyor. Soulcalibur franchise. Ancak kaynağının tam olarak ne olduğu konusunda net olmadığını, bu nedenle orijinalin yeniden düzenlenmiş hali olup olmadığından emin olmadıklarını söylüyor. Soulcalibur veya bir koleksiyon Soulcalibur oyunlar. Sonuç olarak bu koleksiyonun bir Game Pass anlaşması görebileceğine inanıyor.

OKU  Tanrıya şükür Moria'ya dönüş iyi görünüyor çünkü dürüst olmak gerekirse Yüzüklerin Efendisi yapım oyununu her iki şekilde de oynayacaktım.

Nick, kaynağının şu anda geliştirme aşamasında olup olmadığı veya Bandai Namco’nun yalnızca franchise’ı Xbox Game Pass’e getirme fikrini mi araştırdığı konusunda belirsiz olduğunu belirtiyor. Aldığı mesajdan bildiği tek şeyin bunun için olduğunu yineliyor. Soulcalibur. Bunun sadece bir söylenti olduğu vurgulanmalıdır, Nick gibi içeriden gelen birçok iddia yanlıştır, bu Nick’in kendisinin de belirttiği gibi, bu nedenle hayranlar daha fazla resmi bilgi açıklanana kadar bu bilgiyi biraz şüpheyle almalıdır.

Bandai Namco için onaylanmış dövüş oyunu sürümleri açısından, yayıncının önceliği şu şekilde görünüyor: Tekken 8 Ve Ejder topuilgili oyunlar. Tekken 8 Jin Kazama ve Kazuya Mishima arasındaki rekabetin son bölümüne girmesiyle çok platformlu bir sürüm olacak. Bandai Namco ayrıca yepyeni bir Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi oyun, on yıldan uzun bir süre önceki son girişinden sonra geri dönüş yapmak isteyen seri ile. Hayranların bekleyip bunun olup olmadığını görmeleri gerekecek Soulcalibur Xbox Game Pass söylentisi yayılıyor.

DAHA FAZLA: Daha Fazla Dövüş Oyunu Soulcalibur 3’ün Chronicles of the Sword gibi Modlara İhtiyaç Duyar

OKU  Elden Ring veri madencisi, yeniden adlandırılan bir Limgrave'de alternatif erken oyun karakterlerini ortaya çıkarır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.