Oyun Haberleri

Overwatch 2 Sezon Ortası Yama Notları Kahraman Dengesinde Hafif, Hata Düzeltmelerinde Ağır

Junker Queen Zeus Olympus

Aşırı İzleme 2′Sezon ortası denge yaması yayınlandı, ancak beklenenden daha az kahraman dengesi değişikliği var. Düzeltme kahramanı denge yaması Aralık ortasından birkaçına Aşırı İzleme 2 kahramanlar en yaygın sorunları ele aldı, bu nedenle bu planlanmış yama, normalden daha fazla oyun ve görsel hatayı ele aldı.


Aşırı İzleme 2ilk günlerinde düzenli olarak yeni haritalar, kahramanlar ve metalar gelip gitti. Ocak ayındaki bu denge yaması, Battle for Olympus Team Deathmatch modunun başlangıcını görecek. fazla gözlem oyuncular, Yunan temalı dış görünümlerde ve güçlendirilmiş yeteneklerde kahramanlar olarak oynayacak ve bu görünümleri, imza seslendirme hatlarını ve zaferi kazanacak. Olympus Savaşı’nın merkez sahneye çıkması ve Aralık güncellemesinde ele alınan diğer büyük kahraman dengesi değişiklikleriyle, bu denge yaması kahraman ayarlamalarına ışık tutuyor ancak onu etkileyen bazı ciddi hataları gideriyor. fazla gözlem oynama deneyimi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Overwatch 2 Kahraman Dengesi Yaması Nerfs Sojourn, Doomfist; Buffs Ramattra, Orisa

Aşırı İzleme 2Sezon ortası kahraman dengelemesi yalnızca 4 kahramanı etkiledi. Junker Queen, kişisel iyileşmesini iyileştirecek güçlendirmelere sahip. Adrenaline Rush pasif yeteneğinden sağlanan iyileştirme, bir düşmana Wounds’un etkisinden etkilenip öldüğünde, Wounds’un etki süresi dolana kadar yaralarını iyileştirmeye devam edecek. Katliam yeteneğinin bekleme süresi, onunla vurduğu her düşman için 2 saniye azalır. Jagged Blade’in doğrudan vuruş hasarı 80’den 50’ye düşürüldü, ancak 30 Yara hasarına neden oluyor ve yakın dövüş vuruşlarının veya Jagged Blade dönüşünden kaynaklanan Yara ile birikecek. Junker Queen meraklıları arasında önemli bir konuşma konusu olmuştur. Aşırı İzleme 2 hayranlar ve son iki kahraman yaması, onu tekrar yaşayabilir kılmak için büyük bir hız kazandı.

OKU  Crusader Kings 3: Turlar ve Turnuvalar bu baharda geliyor

overwatch 2 dövüşen olympus kahramanları için savaş

Zarya, enerji azaltma oranını saniyede 2,2’den 2 puana hafifçe düşürecek ve enerji düşüşü başlamadan önceki gecikme 1 saniyeden 2 saniyeye çıkarılacak. Brigitte’in kalkan sağlığı 250’den 300’e çıkarılacak. Moira’nın Biotic Orb hasarı artık az miktarda Biotic Energy geri kazandıracak. Bu yamadaki hata düzeltmeleri, Ramattra’s Souveniers’ın yanlış yerleşimini ele alacak, Kiriko’s Whirlwind animasyonu, Reaper’ın “Take a Knee” ifadesinden çıkarkenki animasyonu ve diğer oyun dışı animasyonlar sırasında siyah dokular artık görünmemelidir. Kahraman Oynanışı hata düzeltmeleri, Tracer’ın darbe bombalarından tekrar hasar almasını sağlamayı, Bayrağı Yakala moduna özel bir Kiriko Swift Step hatası ve Mercy, Ramattra ve Bastion ile ilgili diğer hataları içerir. Watchpoint: Gibraltar ve Shambali’de oluşan hatalar da giderildi.

5 Ocak yama notları yayınlandıktan sonra Aaron Keller, Roadhog için beklenen yeniden çalışmanın Ocak sonunda ortaya çıkabileceğini belirten bir tweet attı. Daha iyisi veya daha kötüsü için, fazla gözlem geliştirme ekibi, kahraman sorunlarını ve hatalarını ele alma konusunda topluluğu dinleme ve kahraman dengeleme konusunda tutarlı kaldı. Umarım, bu oyun için sabit kalır.

Aşırı İzleme 2 artık PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Overwatch 2’nin PvE Modu, PvP’de Olduğu Gibi Önde ve Ortada Olmalıdır

Kaynak: kar fırtınası

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir