Oyun Haberleri

Komik mi yoksa kabus gibi mi olduğundan emin değilim ama bu Chrome uzantısı, MrBeast’in heyecanla ağzı açık olan ağzını her bir YouTube küçük resmine ekliyor

MrBeast

Dürüst olmak gerekirse, daha önce bir MrBeast videosu izlediğimden emin değilim, ancak Jimmy ‘MrBeast’ Donaldson’ı her gün görmemek neredeyse imkansız. O, dünyanın en büyük etki sahibi kişilerinden biridir ve devasa hayır işlerinden yüzlerce insanla Squid Game’i yeniden yaratmaya kadar değişen gösterilerle sürekli olarak haber yapar.

Onu görmek için çevrimiçi olmanıza bile gerek yok: geçen gün 7-11’de Gatorade için para ödüyordum ve kasada MrBeast markalı enerji çubukları sergileniyordu. Adam her yerde.

Ama o her yerde yeterli senin için? O her yerde olamaz mıydı? Daha? Chrome uzantısı YouTube MrBeastify olmasını sağlayacaktır.

Çoğu YouTuber’da olduğu gibi, MrBeast’in video küçük resimleri neredeyse her zaman yüzünü gösteriyor, ağzı açık ve doğal olmayan bir şekilde kocaman sırıtıyor. inanamıyorum kendi videosunun şok edici ve keyifli içeriği.

Bu uzantıyı yükledikten sonra, MrBeast’in heyecanla ağzı açık olan ağzının, var olan her bir YouTube küçük resminde görünmesini sağlar. Hindenburg felaketi gibi heyecanlanmak için tamamen uygunsuz olacak videolarda bile. Yıkıcı bir deprem veya sel hakkında bir video var mı? Şimdi MrBeast sırıtıyor ve küçük resimde bir avuç nakit para tutuyor. En ölümcül 10 hastalık? MrBeast çok memnun ve nedense Willy Wonka kıyafeti giyiyor.

Heck, burada PC Gamer YouTube kanalının her yerinde, hatta podcast’lerimizde yer alıyor.

(İmaj kredisi: MrBeast, YouTube)

Video ne olursa olsun, son dakika haberleri, spor yaralanmalarıyla ilgili tüyler ürpertici bir derleme, vergi hazırlığı hakkında 90 dakikalık kuru bir ders ya da evrenin kaçınılmaz ısı ölümü ve hepimizi bekleyen sonsuz boşluk hakkında iç karartıcı bilimsel bilgiler olsun, MrBeast lanet olası heyecanlı— en azından küçük resimde.

OKU  Genç Grand Theft Auto 6 hacker'ı, 'siber suçlara mümkün olan en kısa sürede dönme niyeti' nedeniyle güvenli bir hastanede süresiz hapis cezasına çarptırıldı

(İmaj kredisi: MrBeast, YouTube)

Şahsen bana komik gelmesinin nedeni, uzantıyı yüklediğimi unutmam ve bu nedenle YouTube’a gittiğimde sürekli olarak bir veya iki saniye kandırılmam. Mesela, kolumda garip bir ağrı hissediyorum ve doğal olarak Google’da “İnme için uyarı işaretleri” yazıyorum ve YouTube sonuçları çıkıyor ve MrBeast’in inanılmaz derecede kocaman sırıtışını gösteriyor.

Sonra şöyle düşünüyorum: “Ne ffffff – ah, doğru. MrBeast felç uyarı işaretleri hakkında heyecanla bağıran bir video yapmadı. O aptal uzantıyı yeni yükledim ve kaldırmayı unutup duruyorum.”

Denemek! Belki onunla birine şaka yaparsın. Eğlenceli. Ya da tam bir kabus. Hangisi olduğuna tam olarak karar veremiyorum.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.