Oyun Haberleri

Komik Overwatch 2 Klibi Düello Yapan Tabyaların Ultlarıyla Birbirlerini Öldürdüğünü Gösteriyor

overwatch-2-bastion-gun

komik Aşırı İzleme 2 Aynı fikirde olan iki Bastion oyuncusunun yer aldığı klip, her birinin Ultimate yeteneklerini mükemmel bir uyum içinde etkinleştirdiğini ve her birinin diğerini havaya uçurmak için en iyi yeteneklerini kullandığını gösteriyor. Hayranların en sevdiği birkaç kahraman Aşırı İzleme 2 ilk oyunda sahip oldukları orijinal yeteneklerde bazı değişiklikler gördük, ancak daha önce Bastion’da yapılan ince ayarlar, daha kötü karşılanan kahraman değişikliklerinden bazıları oldu.


Diğerlerine göre isabet alma konusunda biraz daha yetenekli olan yüksek çıkışlı bir kahraman olarak Bastion, orijinal oyunla ilk çıkışından bu yana oyun camiasında biraz kötü bir şöhrete sahip. fazla gözlem. Yıllar boyunca sayısız yama, kuş seven Omnic savaş makinesinin yeteneklerini azaltmak için çok şey yapmış olsa da, beraberinde gelen birçok kahraman değişikliği Aşırı İzleme 2 yeteneklerinin çoğunu tamamen elden geçirdi. Kendi kendini tamir etme yeteneği artık parlak, yeni bir taktik el bombası fırlatıcı lehine gitti ve kahramanın Nihai yeteneği de elden geçirildi ve orijinal mobil tank konfigürasyonu artık bunun yerine sabit bir havan topu moduyla değiştirildi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Overwatch 2 Fanı, Sombra’nın Silahının İnanılmaz Bir Kopyasını Yapıyor

Özellikle Nihai özelliğindeki değişiklik hayranlardan karışık tepkiler alsa da, inkar edilemez bir şekilde kendi başına bazı komik anlara yol açtı. Böyle bir örnek, yakın zamanda SanVichKing kullanıcısı tarafından Reddit’te yayınlanan bir klipte görülebilir; bu klipte, iki rakip Bastion oyuncusu, Ultimate yeteneklerini mükemmel bir uyum içinde kullanarak ve haritada birbirlerini alt ederler. Sadece zamanlama mükemmel değildi, her oyuncu hemen ve özel olarak diğerini aradı ve diğer rakip ekip üyeleri için hiçbir mermi ayırmadan üç mermiyi de ateşledi.

OKU  Bungie'nin anlatım ekibi, SIVA'nın Destiny 2'ye neden asla geri dönmediğini açıklıyor

Overwatch’tan Göze Göz

Gibi birçok Aşırı İzleme 2 Çıktığından beri oynayan hayranlar muhtemelen hatırlayacaktır, Bastion’ın Ultisini kullanırken sonsuz cephaneye sahip olmasına neden olan ciddi hata, onun birkaç hafta boyunca oyundan çıkarılmasına neden oldu. Bastion hayran dublajlı diziye konulan ilk karakter olmasına rağmen fazla gözlem Mei, Ice Wall yeteneğinin oyuncuları sınırların dışına itmesine izin veren bir hata nedeniyle sadece birkaç hafta sonra Blizzard’ın çevrimiçi nişancı oyunundan geçici olarak çıkarıldığı için kesinlikle son değildi. Yine de Bastion’ın güncellenen Ultimate yeteneği, pek çok hayran için yeni bir favori olmadı ve birçoğu, kolayca önlenebilen mermilerin, Ultimate’ın Bastion’ı kısa bir süre için hareketsiz ve savunmasız bıraktığı gerçeğini haklı çıkarmadığından şikayet ediyor.

Geliştiriciler, bu yeni Ultimate ile ilgili bazı endişeleri, yeni sürümle birlikte gelen daha önceki bir yamada ele alırken, Aşırı İzleme 2Mermilerin patlama gecikmesini azaltan Sezon 2’de, birçok oyuncu bunun yerine hala Bastion’ın orijinal tank konfigürasyonunu tercih ediyor. Aşırı İzleme 2Lansmanından bu yana yapılan birçok ince ayar ve değişiklik, dengeleme açısından tatlı noktayı bulmak için çok şey yaptı, ancak kahraman dengesi sorunları ve kozmetik fiyatları ile ilgili olarak topluluk arasında hala yaygın şikayetler var.

Aşırı İzleme 2 PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

OKU  Hala AM4 mobo mu kullanıyorsunuz? Güçlü 16 çekirdekli AMD Ryzen 9 5950X'in fiyatı bu Başkanlar Günü anlaşmasıyla 380 dolara düştü

DAHA: Overwatch 2: Symmetra ve Lucio’nun İlginç Bir Bağlantısı Var

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.