Moda

Kourtney Kardashian, beyaz kesikli bir elbiseyle kan kırmızısı bir Noel Arifesi partisi verdi.

Kourtney Kardashian, beyaz kesikli bir elbiseyle kan kırmızısı bir Noel Arifesi partisi verdi.

Kourtney Kardashian Barker, içindeki kar prensesini Noel Arifesi için kanalize etti – yoksa Krismas mı demeliyiz? Üç çocuk annesi TikTok’u, izleyicilere arkadaşları ve ailesi için verdiği abartılı partiye bir göz atmak için kullandı ve tatil sezonu için tamamen döşenen evinde süzülerek ilerledi: kan kırmızısı ağaçların yanında kırmızı çiçeklerle süslenmiş malikane vardı. süslenmiş perdeler, desenli halılar ve kükreyen bir ateş. Bir de… tavandan sarkan güller mi vardı? Ökse otu? çobanpüskülü? Bazı!

Kourtney klibi kamp klasiği Mommie Dearest’ten çılgın, yoğun aile ve tatil hislerinin mükemmel bir kombinasyonu olan “Jingle Bell Rock”ın açılış notalarına yerleştirdi! Bu vesileyle, Poosh kurucusu, figürünü gururlandıran ve biraz göğüs kafesini ortaya çıkaran dalgalı bir yaka ile tamamen şeffaf beyaz bir elbise giydi. Sevimli ve bir o kadar da rahat!

TikTok içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Aynı şov için, küçük kız kardeş Kylie Jenner, annesi ve kızı Stormi’nin parti elbisesiyle eşleşen, seksi, iç çamaşırından ilham alan bir Mugler kokteyl elbisesiyle Eski Hollywood’u kanalize etti.

TikTok içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Kim ise gümüş ışıltıları tercih ederken, kızı North West siyah payetler takmıştı. Festival! Ama asıl tatil harikası, Kim’in saçlarını nasıl bu kadar çabuk kahverengiye çevirdiğidir (yemin ederiz ki bir saniye önceki gibi rahat bir bal sarısıydı). Bugünlerde her hafta ağartılıyor ve ölüyor!

TikTok içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Instagram Stories’e geçen Kourtney Kardashian, izleyicilere tamamen kırmızı bir top çukuru ve siyah şamdanla tamamlanan Noel Arifesinden daha fazla fikir verdi. Konuklar, DJ’lerin müzikleri eşliğinde Hot Dog On A Stick yemekleri ve özel tatlılar yediler. Kourt’un erkek arkadaşı Addison Rae, bir sutyen ve ipeksi mavi bir sabahlık ile toplantıya katıldı. Belki gerçek bir dost gibi partinin kurulmasına yardım etmiştir.

OKU  Kourtney Kardashian, yan göğüsleri olan kesik elbisesiyle Beetlejuice havası veriyor
Instagram: @kourtneykardash

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Kourtney Kardashian'ın hamile stili sevimli, rahat ve cesur

Moda

Kourtney Kardashian, müstehcen kesim taytlarıyla kalbini poposuna taşıyor

Moda

Kourtney Kardashian, Madonna tişörtü ve leopar desenli şortuyla "Day After Coachella" performansını sergiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir