Oyun Haberleri

DNF Duel Season Pass ve Switch Port 2023’te Geliyor

DNF Duel Switch port

Arc System Works, en yeni dövüş oyunu olduğunu ortaya koyuyor, DNF Düellosu2023’te hem Season Pass hem de Switch alacak. Geliştirici, aşağıdakiler gibi anime tabanlı dövüşçülerde uzmanlaşmıştır: Dragon Ball DövüşçüsüZ, Melty Blood: Tip Luminave daha fazla. Bu yıl, Arc System Works için oldukça meşguldü ve piyasaya sürülmesiyle hokkabazlık yaptı. Suçlu Teçhizat ÇabasıDLC karakterleri ve çapraz oynama, aynı zamanda DNF Düellosu bu geçen haziran Dizideki diğer oyunlardan çok daha düşük anahtar sürümü, DNF Düellosu yine de eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve geliştiricinin karakterleri bir MMO ortamından bir dövüş oyununa çevirmesine övgüde bulundu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Süre DNF Düellosu tam olarak büyük bir ana akım hit olmadı, hala güçlü bir tarikata sahip. Hatta geçmiş The Game Awards Dövüş Oyunu kategorisinin adayları arasında yer alsa da sonunda elendi. Çoklu Versiyon. Oyun, hem yakında çıkacak bir Switch bağlantı noktası hem de beş ek karakter ekleyecek olan Season Pass ile kanıtlandığı gibi, Arc System Works tarafından desteklenmeye devam edecek.

İLİŞKİLİ: Arc System Works, Next Guilty Gear Strive DLC Karakteri Çıkış Tarihini Tanıtıyor

için Anahtar bağlantı noktası DNF Düellosu Bu ayın başlarında, bu dövüş oyununu hareket halindeyken almanın ve her an oynayabilmenin cazibesini gösteren yeni bir fragmanla ortaya çıktı. Bunu kısa bir gösteri izledi DNF Düellosukarakterleri, hareketlerini ve kombinasyonlarını gösteriyor. Limanın çıkış tarihi ve kutu sanatı da açıklandı. Gelecek yıl 20 Nisan’da gelecek.

OKU  Komik Düzenleme, Ace Ventura'yı The Witcher 3'e Getiriyor

Sezon geçişine gelince, henüz belirli bir çıkış tarihi açıklanmasa da 2023’te gelecek. Ancak resmi Twitter hesabı, oyunun ilk DLC karakterini gösteriyor. DNF DüellosuSpectre sınıfına dayalı bir dövüşçü olacak olan Season Pass. Temel kadrodaki Ghostblade sınıfı gibi, bir katana kullanacak ve benzersiz bir saldırı hilesine sahip olacak gibi görünüyor.

Oyun kısa süre önce pek çok şeyi değiştiren yeni bir denge yaması yayınladı. DNF Düellosubir dizi karakterin parlatılması da dahil olmak üzere listesi. Bu yeni dövüş oyunuyla ilgilenen oyuncular için Steam Kış İndirimi’nde bir anlaşma var. DNF Düellosu bu da oyuna %50 fiyat indirimi sağlıyor. Aynı fırsat PlayStation Store’da da bulunabilir. Umarız bu anlaşmalar, oyunculara bu yıl piyasaya sürülen daha abartısız bir dövüş oyununa göz atma şansı verir.

DNF Düellosu şu anda PC, PS4 ve PS5’te mevcut. 20 Nisan 2023’te bir Switch bağlantı noktası piyasaya sürülecek.

DAHA FAZLA: DNF Duel: Mümkün olduğunca çabuk Ustalaşmanız Gereken 9 Kombo

OKU  Resident Evil 4 Remake'de Dikkat Etmeniz Gereken Oyun Bozan Bir Bug Var

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.