Moda

Kylie Jenner, Joots trendinin ortak imzacısıdır

Kylie Jenner, Joots trendinin ortak imzacısıdır

Kylie Jenner ve ailesi hakkında ne istersen söyle, ama iş pantolona gelince akıl sağlığımı nasıl sorgulayacaklarını kesinlikle biliyorlar. Kim Kardashian, poots (pantolon-bot) duruşunu yüksek sesle ve net bir şekilde dile getiriyor ve şimdi küçük kız kardeşi, joots (kot-bot) gündeminin gururlu bir destekçisi olarak öne çıkıyor.

20 Ekim Perşembe günü Jenner, diz boyu kot botlarla eşleştirilmiş vücudu saran iki parça krem ​​etek takımı içinde bir fotoğrafını yayınladı. Milyarder, başlığında, geçmişi göz önüne alındığında mantıklı olan “İş Yönetimi” yazdı – Jenner, tıpkı kız kardeşi gibi, floresan bir ofiste bir fotoğraf çekerek kurumsal Amerika’yı canlandırıyor. Sessiz ahşap döşeme tahtaları ve düz beyaz duvarlar, kıyafetinizin parlaması için ideal bir zemin oluşturuyor. Uygun fotoğraflarınızı kenarda çekin millet!

Kozmetik işiyle tanınan Jenner, cazibesine gitti ve yumuşak doğal makyaj ve vampir sonbahar tırnaklarını tercih etti. Belki de potansiyel bir Jenner Joots anlaşması hakkında çalışanlarıyla sohbet etmek için LA ofisine uğradı. Dürüst olmak gerekirse, bin yıllık kültür üzerindeki etkisi ile tanınan Bayan Kylie Jenner için uygun ve yüce bir unvan (o zamanki ikonik King Kylie dönemi modasını unutmayalım).

son bölümünde O kardashianlar Hulu’da Jenner, oğlu Wolf Webster’ın doğumundan sonra doğum sonrası depresyonu hakkında konuştu.

Kız kardeşi Kendall’a “Benim için gerçekten zordu” dedi. “İlk üç hafta bütün gün ağladım. Sadece bebek hüznü ve sonra bir şekilde kayboluyor… Yaklaşık üç hafta boyunca her gün yatakta yatarken başım çok fena ağrıyana kadar ağladım.”

OKU  Kate Hudson bir bandeau yular sutyeni yüksek yırtmaçlı bir etekle eşleştirdi
İlgili yazılar
Moda

Kylie Jenner şimdiye kadar şaşırtıcı derecede basit kıyafetini tanıttı

Moda

Kylie Jenner, çok alışılmadık bir Kylie Jenner elbisesiyle sersemletiyor

Moda

Kylie Jenner bile "sessiz lüks" trendini deniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir