Moda

Emily Ratajkowski, giydiği ‘en tartışmalı elbise’ hakkında

Emily Ratajkowski, giydiği 'en tartışmalı elbise' hakkında

Emily Ratajkowski, Tim Gunn’ın bir zamanlar “korkunç derecede kaba” olarak tanımladığı elbisenin içinde harika göründüğünü biliyor.

ile yeni bir röportajda Harper’s Bazaar, model, 2016’da yayının Simgeler Partisi’ne giydiği “tartışmalı” görünüme yansıdı. Unuttuysanız, kesik siyah elbise göbek deliğine düştü ve iki kalın kayışla tutulmuş alçak bir etek gibi görünüyor. Aslında, bugünün kırmızı halılarında hala geçerli olacak ışıltılı elbise hakkında çok 90’lı bir şey var.

Emily Ratajkowski ziyaret etti Harper’s Bazaar 9 Eylül 2016’da Plaza Otel’de Simgeler Partisi.

Michael Stewart

Olaydan sonra Gunn, Julien Macdonald’ın elbisesini “korkunç derecede kaba” olarak nitelendirdi. makyaj fuarı. “Bunu bir partide görseydim, yapabileceğim tek şey içmekti. yiyemedim. Kesinlikle hiçbir yolu yok” dedi bir performans sırasında moda Polisi o zamanlar. “Bu elbise korkunç derecede kaba ve açıklayıcı. Neden bir şey giyiyorsun? Neden her şeyi çıkarmıyorsun?”

Altı yıl sonra, Ratajkowski cesur topluluğunun yanında duruyor. Ratajkowski, “Hala harika göründüğümü düşünüyorum” dedi. Harper’s Bazaar, gerileme ile ilgili.

“[It’s] Muhtemelen şimdiye kadar giydiğim en tartışmalı elbise,” dedi Ratajkowski, Gunn’ın adını anmadan. “Birisi buna ‘son derece kaba’ dedi ve internette büyük bir tartışmaya dönüştü. Ortada bir panel olduğu için seksi olduğunu anlamadım ama yok gibi görünüyor.”

Devam etti, “Temelde dikkat çekmek istediğim için çağrıldım, bence ilginç çünkü temelde dikkat çekmek için kırmızı halılara gidiyorsunuz.”

içindekiler

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

OKU  Emily Ratajkowski, No Pants Brigade'e büyük beden bir blazer ceketle katıldı.
İlgili yazılar
Moda

Emily Ratajkowski korse yeleği ile yazın iki trendini yakaladı

Moda

Emily Ratajkowski, Carrie Bradshaw'ın gazete elbisesinin 2023 muadilini buldu

Moda

Vanity Fair Oscar Partisinden tüm çıplak elbiselere göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir