Oyun Haberleri

Pokemon Hayran Sanatı Lycanroc ve Dodrio’yu Wile E. Coyote ve Road Runner’a Dönüştürüyor

Wile E Coyote and Roadrunner from the Looney Tunes

A pokemon hayranlar, Lycanroc ve Dodrio’yu Wile E. Coyote ve Road Runner’a dönüştüren bir sanat yaptı. Yaklaşık 30 yıllık varlığıyla, pokemon franchise genellikle daha genç bir kitleye yöneliktir. Henüz pokemonbaşarısı öyle bir fenomen haline geldi ki, yıllar içinde ister oyunlar, ister anime ve diğer medyadaki varlığı aracılığıyla her yaştan bir hayran kitlesi kazandı.


Zamana karşı dayanıklı bir çalışma örneği daha pokemon dır-dir Looney Tunes. Animasyonlu kısa diziler, Amerikan Animasyonunun Altın Çağı olarak bilinen 1930’dan 1969’a kadar Warner Bros. tarafından üretildi. İle birlikte neşeli melodiler seri, Looney Tunes Daffy Duck ve Bugs Bunny gibi efsanevi karakterlerle animasyon ve pop kültürünün ikonu oldu. Beğenmek pokemon, Looney Tunes eşit derecede ikonik Hanna-Barbera çizgi filmlerinde olduğu gibi, farklı yaşlardan hayranlar edinerek on yıllara yayıldı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Fan Tasarımları Tüm Bölgelerde Temalı Kartpostallar

Kullanıcı GuiNRedS, Reddit’te Lycanroc ve Dodrio’yu Wile E. Coyote ve Road Runner olarak hayal eden eğlenceli bir hayran çizimi paylaştı. Coyote ve Road Runner birlikte başrolde Road Runner Gösterisien iyilerinden biri Looney Tunes Coyote’un Road Runner’ı yemek için sonsuz arayışında nerede olduğunu gösterir. Bunu yapmak için Coyote, mümkün olan her fikri ve ünlü Acme ürünlerini kullanır. Lycanroc, GuiNRedS’in hayran çiziminde bir kutuyu ‘bedava yemek’le havaya uçurmaya çalışıyor. Dodrio, üç kafaya da Road Runner tarzı bir görünüm verildiği Road Runner’a daha çok benziyor.

OKU  GTA Online, Bu Hafta İçin Bonusları, 3 Kat Ödül ve Daha Fazlasını Açıklıyor

Dokuz nesilden fazla oyun piyasaya sürülen 1.000’den fazla Pokemon ile Pokemon’u yaratmak için kullanılan ilhamlar çok ve çeşitlidir. Toedscool gibi bazıları iyi mizahlarıyla öne çıkıyor ve Flamigo gibi diğerleri, topluluğu tasarımlarının basitliği nedeniyle kızdırıyor. Yaratıcılık, karakteristik bir bileşendir. pokemon ve topluluğu, bu nedenle hayranların nerede hayran sanatı ürettiğini görmek alışılmadık bir durum değil. pokemon diğer dizilerdeki karakterlere dönüşmek.

GuiNRedS’in hayran çizimi, yaklaşık 3.000 olumlu oy aldı ve resmi olarak birçok iltifat aldı. pokemon alt düzenleme Lycaroc ve Dodrio’nun tasarımlarını Coyote ve Road Runner ile ustaca ve esprili bir şekilde birleştiren bir hayran sanatıdır. Sonuç, Lycanroc ve Dodrio’nun aynı anda hem kendilerine benzediği hem de onlarınkini beğendiği hayran sanatıdır. Looney Tunes muadilleri Bu da başka bir örnek pokemon hayran sanatı yaratmak için her zaman yaratıcı olan ve iyi fikirler bulan topluluk. Bu yapar pokemon takip edilmesi en eğlenceli topluluklardan biri, pokemon fanlar beklenmedik yerlerde.

DAHA: Rekabet Açısından En Uygun 18 Başlangıç ​​Pokemonu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.