Moda

Kylie Jenner Met kıyafetiyle Timothée Chalamet’e bağırdı mı? kime sorduğuna bağlı

Kylie Jenner Met kıyafetiyle Timothée Chalamet'e bağırdı mı?  kime sorduğuna bağlı

Kylie Jenner hayranları Swiftie şapkalarını taktılar ve makyaj kralının yaptığı her şeyde gizli ipuçları ve çift anlamlar aramaya başladılar. Şeritinize geri dönün Swifties, burada herhangi bir şifreli mesaj bulamazsınız!

En son diyelim mi teori, Timothée Chalamet ile gelişigüzel bir şekilde çıkan Kylie Jenner, şimdi de aktörden stil ipuçları alıyor. Pazartesi günü Jenner, yıllık Met Gala’ya kontrast oluşturan mavi astarlı parlak kırmızı bir elbiseyle katıldı. Kız kardeşi Kim Kardashian’ın incileri gibi gecenin teması olan “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”ye açık bir gönderme değildi; Bununla birlikte, bazı daha iyimser hayranlar, siluetin yanı sıra renklerin de Lagerfeld’in imzası olan pelerinleri genellikle Chanel tasarımcısı tarafından yapılan mentisi André Leon Talley’e bir gönderme olduğunu düşünüyor.

Dimitrios Kambouris/Getty Images
Theo Wargo/Getty Images

Her neyse, elbisesi Haider Ackermann tarafından bir parti sonrası giydiği yapısal elbiseyi de yapan Jean Paul Gaultier için tasarlandı – ya da belki de parti çok kalabalık olduğu için eve gitti. (Sadece!)

Tüm bunların Timmy ile ne ilgisi var? Harika soru. Genç oyuncu aynı zamanda Ackermann’ın tasarımlarının büyük bir hayranı ve parçalarını birçok kırmızı halıda giydi. İkili, 2017’den beri görünüş konusunda işbirliği yapıyor ve Chalamet, Şubat ayında onun couture defilesine katıldı. Tıpkı Kylie gibi. Ve konuşurken görüldüler. Sonra sevgili dedikoduları başladı.

Ackermann’ın Instagram’ında bazı hayranlar, Jenner’ın tasarımcıyla yalnızca Chalamet aracılığıyla olan bağlantısı nedeniyle bir işbirliği sağlayabildiğini iddia etti. Bir yorumcu, Jenner’ın elbisesini modellediği bir fotoğrafın üzerine “Timothee yapıyor” yazdı. [of the relationship]Üçüncüsü, “Aman Tanrım, Tim ona en sevdiği tasarımcıyı ayarlamış.” Başka bir gönderide, bilgili bir dedikodu tüketicisi şöyle yazdı: “Yani [Timothée] Kylie, HA’dan etkilendiğinde söylentiler doğrudur.

İşte buradayız… sizde var mı?

OKU  Kylie Jenner şimdiye kadar şaşırtıcı derecede basit kıyafetini tanıttı


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir