Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #613: 22 Şubat Çarşamba

Today

Bugünkü Wordle için ipucuna bir göz atın (yeni sekmede açılır) tahminlerinize biraz yön vermek istiyorsanız, genel ipuçlarımız, kılavuzlarımız ve tavsiyelerimizle her günü bir kazanan yapmak için tasarlanmış daha genel yardım bulun veya doğrudan iyi şeylere atlayın ve Wordle’ı Şubat ayıyla bir anda kazanın. 22 (613) cevap.

İlk gidişimde ilk yeşili bulmak, sonraki tahminleri dayandırmak için bana yardımcı bir çıpa verdi, ancak yine de dördüncü denememe kadar mücadele ettim ve bu da bana dört yeşil ve ortada bir gri delik bıraktı. Şans eseri, bariz cevabı elemiştim, bu yüzden geriye gerçekten tek bir kazanma olasılığı kalmıştı.

Kelime ipucu

22 Şubat Çarşamba için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı karşılaştırmalı bir kelimedir. Bir meyve yumuşak, tatlı ve yenmeye hazırsa, ancak diğeri daha da fazlaysa, ikincisi ikisinin _____ olarak anılabilir.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle’ı iyi oynamak, her gün küçük bir zafer kazanmak gibidir; keyif aldığınız bir oyunda hak edilmiş bir galibiyet serisini kim sevmez ki? Günlük kelime oyununda yeniyseniz veya bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • Açılış kelimenizde benzersiz ünsüzlerin ve ünlülerin dengeli bir karışımını istiyorsunuz.
 • Sağlam bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Cevap birden fazla harf içerebilir.

Günün sonuna kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yoktur. Bir sonraki tahmininiz için cevabı veya taktiksel bir kelimeyi bulmakta zorlanıyorsanız, ona daha sonra geri dönmenizde bir sakınca yoktur.

Bugünün Wordle yanıtı

Bugün Wordle

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle 613 cevabı nedir?

Çarşamba galibiyeti zamanı. 22 Şubat (613) Sözünün cevabı şudur: RAHAT.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümlerini bilmek, mevcut olasılıkları ortadan kaldırmakta yardımcı olabilir. Bir kelimenin tekrarlanması pek olası değildir ve tahminleriniz için ilham bulabilir ya da sizden kaçabilecek başlangıç ​​kelimeleri bulabilirsiniz.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 21 Şubat: KIRMIZI
 • 20 Şubat: TER
 • 19 Şubat: KÖŞK
 • 18 Şubat: YARAMAK
 • 17 Şubat: ÖNBELLEK
 • 16 Şubat: BÜYÜ
 • 15 Şubat: SALSA
 • 14 Şubat: SES
 • 13 Şubat: KULLANIM
 • 12 Şubat: DEVASA

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve sizin işiniz, içerdiği harfleri eleyerek veya onaylayarak hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmaktır.

OKU  Overwatch 2 yönetmeni zaten bildiğimiz şeyi doğruluyor: 'meta' o kadar da önemli değil

Güçlü bir kelime ile başlayarak (yeni sekmede açılır) LEASH gibi – birden çok sesli harf, ortak ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey – başlamak için iyi bir yerdir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci denemeniz, başlangıç ​​kelimesini iltifat etmeli, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” tahmin kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.