Oyun Haberleri

EVE Online, 20. yıl dönümünü bir havai fişek gösterisi ve ücretsiz bir genişletme ile kutluyor

EVE Online, 20. yıl dönümünü bir havai fişek gösterisi ve ücretsiz bir genişletme ile kutluyor

Pek çok MMO 20 yıl sürmüyor ama EVE Online (yeni sekmede açılır) birkaç kişiden biri ve geliştirici CCP Games, Haziran ayında Viridian adlı yepyeni bir ücretsiz genişleme paketinin yayınlanmasıyla büyük anı kutluyor.

Viridian, 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan iki büyük EVE Online genişlemesinin ilki olacak ve CCP bu noktada ayrıntıları açıklamasa da, stüdyo oyunculara “yeni araçlar, kişiselleştirme seçenekleri ve tezahür ettirmek için sosyal odaklı içerik” sağlayacağını söyledi. şirketlerinin görkemi.”

Kreatif direktör Bergur Finnbogason, “Viridian, şirket liderlerine gruplarının gelişmesine yardımcı olmak için daha fazla araç ve yöntem sağlayarak geçen yılki önemli Uprising genişlemesini geliştiriyor” dedi. “Bir sonraki girişiminizi planlamak için şirket üyelerinizle yeniden bağlantı kurmak için şimdiden daha iyi bir zaman yoktur – ufukta ne olduğunu asla bilemezsiniz.”

Kurumsal odaklı genişlemenin zamanlaması tesadüfi ama yine de eğlenceli: Duyuru, eski bir şirket CEO’sunun belirsiz bir kuraldan yararlanarak EVE Online tarihindeki en büyük soygunu gerçekleştirmesinden sadece birkaç hafta sonra geldi. (yeni sekmede açılır) (Şimdiye kadarki en büyüğü, sıradan EVE gözlemcileri bile bu rekorun muhtemelen sonsuza kadar ayakta kalmayacağını biliyor.) Bu soygunun başarısı büyük ölçüde hedef şirketin yönetici ekibinin dikkatsizliğine bağlıydı, bu yüzden belki de bu yeni araçlar şunları içerecektir: Birinin evrak işleriyle uğraştığına dair bazı acil bildirimler.

Viridian’ın piyasaya sürülmesinden önce ÇKP, EVE’nin asıl yıldönümü olan Mayıs ayı boyunca – 6 Mayıs 2003’te piyasaya sürüldü – Kapsül Günü de dahil olmak üzere bir dizi etkinlik düzenleyecek. (yeni sekmede açılır) kutlamalar, bir “kozmik havai fişek şöleni” ve adınızı Worlds Within a World anıtına kazıma şansı (yeni sekmede açılır), İzlanda, Reykjavík’te bulunan gerçek hayattan bir heykel. EVE’nin 10. yıldönümünü kutlamak için 2013 yılında dikildi ve şu anda 500.000’den fazla karakter adı içeriyor; bu, o zamandan beri anıta ilk yeni isimlerin eklenmesi olacak.

Daha fazla gör

EVE Online yıl dönümü kutlamaları, Twitch’te bir canlı yayınla 6 Mayıs’ta saat 10:00 PT/13:00 ET’de başlayacak. (yeni sekmede açılır) geliştiricilerle röportajlar, ödüllü çekilişler ve Jita 4-4’te vaat edilen havai fişek gösterisini içerecek (yeni sekmede açılır). EVE Online hakkında daha fazla bilgi: Viridian genişletmesi Mayıs ayının sonlarında yayınlanacak.

OKU  Bloodstained: Ritual of the Night Geliştiricisi 2023 İçin 'Büyük Duyuru' Yapıyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.