Oyun Haberleri

Super Mega Baseball 4, David Ortiz, Willie Mays ve Babe Ruth dahil 200’den fazla eski profesyonel oyuncuyla Haziran’da çıkıyor

Baseball players

Super Mega Baseball 4 2 Haziran’da geliyor ve beraberinde pek çok tanıdık yüz getiriyor – ve sadece Jackie Slam ve Hammer Longballo’dan bahsetmiyorum.

Tarihinde ilk kez saha içi beyzbol maçında gerçek profesyonel beyzbol oyuncuları yer alacak. Bunlar şu anki Major League Baseball oyuncuları değil, bunun yerine Super Mega Baseball 4’te sporun her döneminden 200’ün üzerinde eski profesyonel yer alacak. David “Big Papi” Ortiz, Jose Bautista, Jason Giambi, Johnny Damon ve Vladimir Guerrero gibi günümüzün oyuncuları olacak ama aynı zamanda Hank Aaron, Wille Mays, Ernie Banks ve Babe Ruth bile. Aşağıdaki fragmanda kaç tane görebileceğinizi görün.

(Şimdiye kadar) tamamen kurgusal olan Süper Mega Beyzbol evreninde gerçek oyuncuların yeniden yaratıldığını görmek biraz garip değil mi? Evet, biraz—Her SMB oyununu oynadım ve Slapper Glutes, Sloop Whoopity, Murky Nubswubbles ve Rip Dingers gibi isimlere sahip oyuncularla dolu çizgi film dünyasını oldukça sevdim. Ozzie Smith’i BeeWolves formasıyla veya David Ortiz’i Hot Corners için oynarken görme fikri biraz garip.

Ama merak etmeyin, istemiyorsanız bu gerçek hayattaki efsanelerle oynamak zorunda değilsiniz. SMB4’te takımlar ve ligler oluşturmak söz konusu olduğunda, yalnızca bu yeni lisanslı efsanelerle oynamak, gerçek ve kurgusal oyuncuların bir karışımına sahip olmak veya gerçek oyuncuları liglerinizden tamamen çıkarmak dahil olmak üzere bir dizi farklı seçenek vardır. Karar senin, koç.

Metalhead Software’in stüdyo direktörü Scott Drader geçen hafta bir Zoom sohbetinde bana “Kurgusal liglerle oynamaya alışkın bir izleyici kitlesi oluşturduk” dedi. “Yıllardır özelleştirme serinin önemli bir bileşeni olduğundan, lisanslı efsaneleri oyuna nasıl entegre ettiğimiz konusunda bu tür şeylere dikkat etmemiz gerekiyor. Yani bir nevi oyunda varlar. ek bir yerleşik lig olarak en basit yol.”

Ayrıca SMB4’te, Drader’ın “lisans efsaneleri, eski tarz Süper Mega oyuncular ve kendi özel takımınızın karışımından oluşan bir ekip oluşturmanıza izin veren deste oluşturmadan ilham alan bir özellik” olarak tanımladığı “karma taslak” adlı yeni bir taslak sistemi var. Bu oyunculardan yeni bir lig kurabilir ve ardından bu ligi bir franchise modu oyununa veya sezon modu tipi oyuna geçirebilirsiniz,” dedi Drader.

OKU  Star Wars: Outlaws'ın aptal küçük arkadaşı, Star Wars seslendirme sanatçısı tarafından canlandırılıyor

Drader, “Hangi modlarda oynamak istediğinize göre kendi maceranızı seçmek ve ardından istediğiniz oyuncu grubunu karıştırmak bir nevi böyle,” dedi.

Ayrıca birkaç şey var ki alışkanlık Super Mega Baseball 4’e geliyor. Super Mega Baseball 3’te Super Mega Baseball 2’den verileri içe aktarabilir, takımlarınızı ve oyuncularınızı bir oyundan diğerine taşıyabilirsiniz, ancak ne yazık ki bu SMB4’te bir özellik olmayacak, bu nedenle oyuncular takımlarını ve liglerini sıfırdan başlatmak için. Ayrıca, bir SMB oyununda her zaman yapmak istediğim bir şey olan, franchise modunda takımlar arasında oyuncu ticareti yapmak, SMB4’te imzalama ve bırakma sistemi geliştirilmiş olsa da, yine de bir özellik olmayacak.

Drader, “Takımınızda kalmaları için oyuncuları yeniden imzalama konusunda mekanizmayı yönlendiren yeni bir oyuncu tutma ve sadakat sistemi var” dedi. “Birçok insan, hangi oyuncuların takımınızda kalacağı ve hangilerinin sezon sonunda ayrılacağı konusunda daha fazla yetki istiyor. Dolayısıyla, burada yeni bir oyun sistemi var.”

Franchise modunda sezon boyunca, Drader’ın “menajerlik anları” dediği, takımınızdaki oyuncuların sadakatini artırabilecek veya azaltabilecek, sözleşmelerinin maliyetini ve ayrılmayı isteme olasılıklarını etkileyecek kararlar alacağınız anlar olacaktır. Bir sezon sonunda takımınız.

SMB4 ayrıca 6 yeni stadyum (toplam 20), oyuncu oluşturmak için daha fazla özelleştirme seçeneği, genişletilmiş oyuncu özellikleri ve flama yarışı modu ve çevrimiçi ligler için tüm platformlar arasında çapraz oyun içerecek. Süper Mega Beyzbol 4 (yeni sekmede açılır) 2 Haziran’da çıkacak, ancak o kadar bekleyemezseniz, oyunun ön siparişini vermek size iki günlük erken erişim sağlayacaktır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Midnight Suns için çıplak modlar zaten var