Oyun Haberleri

Samsung’un yeni oyun akışı projektörleri Voltron gibi bir araya geliyor

Samsung'un yeni oyun akışı projektörleri Voltron gibi bir araya geliyor

Son birkaç yılda projektörler büyük bir hızla öne çıktı. Daha önce bir sinema elyafı, sürükleyici bir film izleme deneyimi için harika, özellikle net olmasa da, oyun oynamak için harika değillerdi. Ancak modern projektörler genellikle uygun kare hızları ve nispeten düşük gecikme süreleriyle yüksek çözünürlüklü görüntüler üretirken, oyun oynamak için çok daha uygun bir seçenek haline geliyorlar. (yeni sekmede açılır).

SAMSUNG (yeni sekmede açılır) The Freestyle projektörün yenilenen versiyonunda oyunları göz önünde bulundurarak bazı değişiklikler yapmasıyla bunu açıkça fark etti. Freestyle 2023, size oyun akışı hizmetlerine yerel erişim sağlayan yerleşik bir uygulama olan Samsung Gaming Hub’ı ekler. Xbox Cloud oyunları en büyüğüdür, ancak merkez, diğer hizmetlerin yanı sıra Nvidia GeForce Now’ı da destekler.

Bu, yaklaşık 100 inç’e kadar ekranlar için 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip The Freestyle gibi taşınabilir küçük bir adam için mükemmeldir. Teknik özelliklerin orijinaliyle büyük ölçüde aynı olduğunu varsayarsak, HDR 10’un aksine yalnızca HDR’ye bakıyorsunuz. Aynı zamanda muhtemelen piyasadaki en parlak projektör de değil.

Freestyle, oturma odasına ayrılmış bir ekran için hiçbir zaman gerçekten en iyi seçim olmamıştır. Bunun yerine, odadan odaya taşıyabileceğiniz veya hareket halindeyken oyun oynayabileceğiniz taşınabilir bir oyun arkadaşı rolüyle daha çok evinizde. Yerleşik akış hizmetlerinin eklenmesi bu fikri gerçekten sağlamlaştırıyor, ancak yanıt süresinin başka türlü mükemmel olan XGIMI Horizon Pro’lar gibi bir şeyden daha iyi olmasını yalnızca umabiliriz. (yeni sekmede açılır) oyun akışı yaparken.

Ekran kraliçeleri

(İmaj kredisi: Gelecek)

En iyi oyun monitörü (yeni sekmede açılır): PC’niz için mükemmel piksel paneller
En iyi yüksek yenileme hızına sahip monitör (yeni sekmede açılır): Çığlık atan hızlı ekranlar
Oyun için en iyi 4K monitör (yeni sekmede açılır): Yalnızca yüksek çözünürlük yeterli olduğunda
Oyun için en iyi 4K TV (yeni sekmede açılır): Büyük ekranda 4K bilgisayarda oyun oynama

OKU  Call of Duty: Modern Warfare 3'teki bir hata, her oyuncuyu aynı noktada ortaya çıkarıyor ve aralıksız bir kan banyosunu tetikliyor

The Freestyle 2023’e gelen diğer büyük değişiklik, bir projektörün yaptığı harika şeylerden biri. Bu kötü boi’lerden ikisini bir araya getirin ve iki kat daha büyük bir ekrana otomatik olarak kilit taşı koyabilirler. Umarım gelecek yıl, evreni mümkün olan en büyük projeksiyonla savunmak için bir araya gelen Freestyle’ın tam gelişmiş bir Voltron versiyonunu elde ederiz.

Kavramsal olarak, gerçekten harika. Ortak bir evde yaşıyorsanız, bunlardan birini odanızda bulundurabilir ve ardından daha büyük eğlence ortamları için ana alana getirebilirsiniz. Ev arkadaşınızın da bir tane varsa, artık parti yapmaya hazırsınız. Bunlar, eğlence için birkaç seçeneğe sahip harika bir taşınabilir ekran kurulumu gibi görünüyor.

Tabii oyun monitörleriyle daha çok ilgileniyorsanız (yeni sekmede açılır), Samsung bu yıl da CES’te sizi korudu. Yeni microLED TV’ler (yeni sekmede açılır) çok saçma olan iki nanosaniyelik vahşi bir tepki süresine sahip olun veya yeni G9 mega monitör serisini inceleyin (yeni sekmede açılır) ve hangisinin hangisi olduğu konusunda kafanızın karışmasına hazır olun.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.