Oyun Haberleri

LG devam etti ve tüm akıllı TV’yi bir evrak çantasına koydu ve gelecekteki tüm aile tatillerimi etkili bir şekilde mahvetti.

LG devam etti ve tüm akıllı TV'yi bir evrak çantasına koydu ve gelecekteki tüm aile tatillerimi etkili bir şekilde mahvetti.

Sakın bana bunu hiç düşünmediğini söyleme. Otel TV’si bir cihazı takmanıza izin vermediği için oyun monitörünüzü veya TV’nizi bir seyahatte paketleyin. Ya da Steam Deck ekranınızın daha büyük olmasını isteyebilirsiniz. Ajan 47 tarzı şık bir evrak çantası taşıyabilseydiniz, ancak içinde yüksek güçlü bir keskin nişancı tüfeği bulmak yerine, oyun oynamak için mükemmel bir akıllı TV keşfederseniz ne olurdu?

bu Beklemede Kal LG’nin “Hepsi Bir Arada Taşınabilir Eğlence Sistemi” olarak adlandırdığı taşınabilir 27 inç 1080p LCD dokunmatik ekrandır. Bu, şimdiye kadar gördüğüm ilk taşınabilir ekran olmasa da, seyahat için uygun hale getiren bir ek çantaya yerleştirilmiş ekrana sahip ilk ekran.

Ekran, küçük bir stand aracılığıyla ustaca evrak çantasından çıkar ve yatay veya dikey görüntüleme için döndürme esnekliği sunar. Video, LG Store’dan (tüm akış uygulamalarınızı indirdiğiniz platform) büyük boy satranç veya diğer oyunları oynamak için devasa bir tablet platformuna dönüştürerek düz durma yeteneğini gösteriyor. Yalnız HMDI bağlantı noktası, bazı büyük ekranlı taşınabilir oyunlar için bir oyun dizüstü bilgisayarı veya hatta Steam Deck takabileceğiniz anlamına gelir.

Bluetooth ve WiFi bağlantısıyla, güvenilir bir internet bağlantınız ve bir Bluetooth denetleyiciniz olduğunu varsayarak Nvidia GeForce Now veya Xbox Cloud Gaming yükleyebilir ve oyun akışı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, ormanın derinliklerinde veya kumsalda bir Fortnite maçı yapma konusunda şüpheliyim. Ama sonra tekrar, bu sadece bir tefekkür.

İnternet olmasa bile Bluetooth, Screen Share veya Apple Airplay kullanarak akıllı telefonunuzu GO’ya bağlayabilirsiniz. Kesin rakamlar biraz zor olsa da, en yüksek parlaklığı artıran bir “Dış Mekan Parlaklık Kontrolü” özelliğine sahiptir. Ayrıca, ekran yalnızca 60 Hz’dir, bu nedenle taşınabilir bir PC monitörü olarak kullanıyorsanız rekabetçi bir performans beklemeyin.

Steam Destesi hakkında daha fazlası

PC olarak ayarlanmış Steam Destesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Steam Deck incelemesi: Valve’ın el bilgisayarı hakkındaki kararımız.
En iyi Buhar Destesi aksesuarları: Giyin.
Buhar Destesi pil ömrü: Gerçek pil ömrü nedir?

OKU  Sony Kendi Yapay Zeka Asistanı Üzerinde Çalışıyor Olabilir

LG, GO’nun yerleşik pilinin yaklaşık 3 saat sürdüğünü iddia ediyor. Bu, yakındaki izleyicilerin Newark Uluslararası Havaalanında uçağa binmeden sadece birkaç dakika önce Baldur’s Gate 3 oynayan kişinin iyi olup olmadığını sorması için yeterli bir süre olmalıdır.

Evet, o kişi benim. Ve hayır, iyi değilim.

Meraklı müşterilerin kontrol etmek istediği son kutunun ağırlık olduğunu hayal ediyorum, ancak şimdilik şansınız kalmadı—LG, ağırlığı ürün sayfasının herhangi bir yerinde listelemiyor. En az 27 inçlik bir TV kadar ağır olmasını bekleyin ve ardından muhtemelen büyük bir dahili pili hesaba katmak için iki katına çıkarın.

İlgilenenler için, LG StandbyME GO taşınabilir dokunmatik ekran, LG web sitesinde 999,99 ABD Doları karşılığında ön sipariş verilebilir. Her ön sipariş, anlaşmayı tatlandırmak için ücretsiz bir LG XBoom 360 Bluetooth hoparlör içerir. Siparişlerin bu ay içinde gönderilmesi bekleniyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.