Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 28 Kasım Salı günü için ipucu ve cevap #892

Today

Yardımımızla her Wordle oyununu kazanan yapın. Sadece kaydırmaya devam edin; çok geçmeden internetin en sevilen günlük kelime oyununa ilişkin harika ipuçları ve püf noktalarının yanı sıra sadece bugünün bulmacası için yazılmış bir ipucuyla karşılaşacaksınız. Ve tabii ki 28 Kasım (892) Wordle’ın cevabı da sadece bir tık uzakta.

Bugünkü oyun benim için hızlı ve kolay bir oyundu: Tahtanın yarısına bile gelmeden yerine yerleştirmem gereken sadece iki harf kalmıştı ve bunları ilk denememde buldum. Bu Salı sabahı Wordle sizin için o kadar sorunsuz akmazsa endişelenmeyin; ben bunun için buradayım.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 28 Kasım Salı günü için bir ipucu

Uzun bir çalışma, projenin _____ ana hatlarını çizerek başlayabilir, böylece okuyucuların projenin kapsamı ve araştırmasının kapsamı konusunda bilinçlendirilmesi sağlanır. Birisi odanın dışına çıkıp birisini veya bir şeyi arıyor olabilir. Uzak yıldızlar gibi diğer nesnelere ayrıntılı olarak bakmak için kullanılan ekipmanlar, bugünün cevabını bir son ek olarak kullanabilir.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle galibiyet serinizi uzatmak mı istiyorsunuz? Belki de popüler günlük bulmaca oyununu yeni oynamaya başladınız ve bazı ipuçları arıyorsunuz. Burada bulunmanızın nedeni ne olursa olsun, bu hızlı ipuçları sizi doğru yöne yönlendirmenize yardımcı olabilir:

 • Yaygın olarak kullanılan ünlü ve ünsüz harflerin karışımını içeren bir sözcükle başlayın.
 • Cevap aynı harfi tekrarlayabilir.
 • Daha önce elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Valve, 40.000 Dota dolandırıcısını bir gün içinde yasaklamadan önce bir tuzağa çekti

Wordle’da zamana karşı yarışmak mümkün olmadığından yanıt için acele etmenize gerek yok. Oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak iyi bir taktik olabilir; bu şekilde, boşta kalırsanız daha sonra geri dönebilirsiniz. Bir süreliğine uzaklaşmak, galibiyet ile bir dizi gri kare arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

İhtiyacın olursa diye. 28 Kasım (892) Wordle’ın cevabı: KAPSAM.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Halihazırda kullanılmış olan Wordle çözümleri, günümüzün Wordle’ına ilişkin yanıtları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir veya bu yeşilliklerden daha fazlasını ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak tahminler için size ilham verebilir. Ayrıca günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak başlangıç ​​kelimeleri konusunda size bazı ilham verici fikirler de verebilirler.

İşte bazı güncel Wordle yanıtları:

 • 27 Kasım: sarımsı kahverengi
 • 26 Kasım: SAĞLAM
 • 25 Kasım: REHBER
 • 24 Kasım: FIRLATMAK
 • 23 Kasım: KRALİÇE
 • 22 Kasım: PİKSEL
 • 21 Kasım: PİYANO
 • 20 Kasım: ŞEKER
 • 19 Kasım: SIRA
 • 18 Kasım: DÜŞÜNMEK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün beş kutudan oluşan altı sıra verir ve popüler günlük bulmacayı kazanmak için aralarında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmıştır.

Genellikle iyi bir plandır Güçlü bir kelimeyle başla ALERT gibi (ya da ortak ünsüzlerle birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime) ve yine de biraz şansın da yardımıyla hızlı bir başlangıç ​​yapmalısınız. Ayrıca kelimelere tekrar eden harflerle başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamamış olursunuz. Enter’a bastığınızda hangi harflerin doğru, hangilerinin yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

OKU  Interpol, siber suçlu ve dolandırıcı olduğu iddia edilen 3.500 kişiyi tutukladı, 300 milyon dolarlık haksız kazançlara el koydu ve NFT 'hali çekme' olayının yükselişi konusunda uyardı

İkinci tahmininiz, ilk satırda gözden kaçırmış olabileceğiniz genel harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir; ancak bugünün dünyasında mevcut olmayan bir gerçek için artık bildiğiniz herhangi bir harfi dışarıda bırakmayı unutmayın. cevap. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.