Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3’te kanlı, çamurlu, iğrenç yüzünüzü uzun süre dinlenmeden temizlemenin 4 yolu

baldur

Baldur’s Gate 3’te kendimi hiç bu hafta başlarında, sonunda Baldur’s Gate sokaklarına adım attığımda ve bir anda şehrin en grotesk yaratığı olduğumda olduğu kadar yersiz hissetmemiştim. 2. Perde partimde gerçek bir etki yaratmıştı ve bir mil öteden kokusunu alabiliyordunuz: Yüzüm hem kuru hem de taze kanla kaplanmıştı, yanaklarım morarmıştı ve zırhım humus çamur, kan ve iç organlarla lekelenmişti.

Dragon Age bir RPG’nin yüzlerimizi en uygun olmayan anlarda bu kadar tamamen sarhoş bırakmadığından beri: Gergin siyasi müzakerelere katıldım, gelişigüzel bir şekilde çizme alışverişi yaptım ve son sekiz şeyin kanını alırken parti üyeleriyle ihale öpüşmelerini paylaştım. yüzümde otostopla öldürüldü.

Baldur’s Gate 3’ün zıplamanıza, itmenize, fırlatmanıza, yardım etmenize ve istediğiniz zaman ekstra hızlı koşmanıza izin vermesi utanç verici değil mi, ancak “yüzünüzdeki pislikleri silin, dört metre ötede oynayan çocuklar var” düğmesinin olmaması. Neyse ki, yüzünüzü yıkamanın bariz olmayan birkaç yolu var.

Baldur’s Gate 3: Yüzünüzü kan ve çamurdan nasıl temizlersiniz?

Herhangi bir resmi temizleme aracı veya büyüsü bulamazsınız, ancak burada uzun süre dinlenmeden temizlemenin birkaç kolay yolu var ve hepsi su içeriyor.

Bir şişe su

baldur'un kapısı 3

(İmaj kredisi: Larian Stüdyoları)

Kendinizi ve grubunuzu her yerde kolayca temizlemek için ayaklarınızın dibine bir su şişesi atın. Uzaktan bile yararlı görünen her şeyi yağmalıyorsanız, muhtemelen cebinizde bunlardan bir sürü vardır. Su şişeleri iksir gibi tüketilemez veya zehir gibi silahları kaplamak için kullanılamaz, ancak atılabilirler. Alternatif olarak, su şişeleri de alevleri söndürebilir ve sizi bir veya iki tur “ıslatarak” yangın hasarına karşı dirençli hale getirebilir.

Su büyüsü oluştur veya yok et

baldur's gate 3 yağmur dansçısı yardımcı personel

(İmaj kredisi: Larian Stüdyoları)

Temiz bir kupa için 1. seviye bir büyü yuvası yakmaya istekliysen, Rahipler ve Druidler Create or Destroy Water büyüsünü hemen öğrenebilirler. Grubunuzda herhangi bir sınıf yoksa, Emerald Grove’daki buçukluk druid satıcısından, Create Water büyüsüyle dolu bir çeyrek asa olan Yağmur Dansçısını da satın alabilirsiniz. Her iki büyüden de sıçrayan su, tüm grubu silip süpürecek kadar büyüktür.

OKU  Silikon gofretler ucuzluyor ancak CPU'lar ve GPU'lar bunu takip etmeyebilir

Herhangi bir suya adım atın

baldur's gate 3 kanlı yüz

(İmaj kredisi: Larian Stüdyoları)

Bir su kütlesine adım atmak sizi anında temizleyecektir. Baldur’s Gate 3’te bilek hizasında bir su kaynağı bulmak için genellikle uzağa bakmanıza gerek yoktur: 1. Perde ve 3. Perde, 2. Perde oldukça kuru olmasına rağmen, kumsal uzantılarına sahiptir. Nerede olduğunuza bağlı olarak, mevcut kampınızda uzun süre dinlenmeden kullanabileceğiniz bir su kaynağı bile olabilir.

Ters Yağmur Pelerini Bulun

baldur's gate 3 kanlı yüz

(İmaj kredisi: Larian Stüdyoları)

Tüm Kılıç Sahili’ndeki en etkili temizleme cihazıdır: Ters Yağmur Pelerini giyeni giydiği sürece “ıslak” yapan bir pelerindir. Pelerini giymek seni anında temizleyecek ve ardından gerçekten tercih ettiğin pelerini giymeye geri dönebilirsin. 3. Perde’nin başlangıcına yakın karnavalda ödül çarkını çevirerek Ters Yağmur Pelerini’ni bulun.

Kısa dinlenme
Temizlemeye çalışırken iki günlük kısa dinlenmenizden birini yakmadan önce, zahmet etmeyin. Kısa bir dinlenme işe yaramaz ama uzun bir dinlenme işe yarar.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.