Oyun Haberleri

Elden Ring hayranı oyunda Sailor Moon’u yapıyor

Elden Ring Fan Makes Sailor Moon In The Game

yaratıcı yaşlı yüzük Oyuncu, karakter yaratıcısının yardımıyla aynı adlı animeden Sailor Moon’u yarattı. yaşlı yüzük kendisini tüm zamanların en iyi RPG’lerinden biri olarak kabul ettirdi ve yakın zamanda Yılın Oyunu seçildi. Hayranlar, birkaç ay içinde birinci yıl dönümüne yaklaşan FromSoftware unvanının keyfini çıkarmaya devam ediyor. ana nedenler yaşlı yüzük Oyun endüstrisinde alakalı kalan şey, oyuncular için heyecan verici içerik getiren eğlenceli oyun ve düzenli güncellemelerdir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

FromSoftware yakın zamanda 1.08 yamasını yayınladı. yaşlı yüzükbir ton hata düzeltmesi, denge ayarlaması ve Colosseums adlı yepyeni bir PvP modu getiren. Geliştirici, Limgrave, Leyndell ve Caelid’de oyuncuların kimin en yetenekli ve sezgisel olduğunu görmek için rekabet edebilecekleri kolezyumlar ekledi. Yukarıdaki eklemelere ek olarak yaşlı yüzük 1.08, hayranların karakterleriyle daha yaratıcı olmalarını sağlayan yeni saç stilleri ve benzer kozmetik öğeleri tanıttı. Bir hayran bunu bir adım daha ileri götürdü ve 90’ların anime ve mangasını popüler bir kişiliğe dönüştürdü. Ayın denizci eri.

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusu Kan Katanasının Çarpıcı Kopyasını Yapıyor

Reddit kullanıcısı heavy_tempest, sosyal medya platformuna kendi durumunu gösteren bir resim yükledi. yaşlı yüzük Bir fotoğraf kolajında ​​avatar. Şaşırtıcı bir şekilde, karakteri, popüler anime dizisinin başlık karakterinden büyük ölçüde ilham almış görünüyor. Ayın denizci eri. Kolajda biri referans olması için Sailor Moon’dan ve diğer ikisi de Sailor Moon’dan olmak üzere üç resim var. yaşlı yüzük Avatar farklı açılardan. Sailor Moon’un en belirgin özelliği, her iki tarafta birer at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiş sarı saçları. Heavy_tempest, bu özelliği onlarınkine düzgün bir şekilde kopyaladı yaşlı yüzük Karakter.

OKU  'Dünyanın ilk kripto destekli enerji içeceği'ni denedim ve sanki blok zincirinden salgılanmış gibi tadı var.

“Ay adına, seni cezalandıracağım!” Yazılımdan Teşekkürler Eldenring’den

Dikkat çekici bir şekilde, son yama at kuyruğu saç stilini ekledi ve birçok kişi tarafından beğenildi. yaşlı yüzük hayranlar. Geçenlerde başka bir oyuncu, Harley Quinn’i yapmak için yukarıdaki saç stilini kullandı. yaşlı yüzük. En son güncellemede, Dante’nin saçını andıran animeden ilham alan saç modeli de dahil olmak üzere birçok yeni stil eklendi. Şeytanlar da ağlar Diziler. Heavy_tempest’in yaratılması birçok kişinin kulübüne katılıyor yaşlı yüzük İkonik anime karakterlerinden ilham alan oyuncu karakterleri.

için yaşlı yüzük Hayranlar habersiz, Sailor Moon aynı isimli animenin baş karakteri. Sihirli güçler kazanan ve Dünya’yı tehlikeli kötülüklerden kurtarması gereken Koruyucu Asker Sailor Moon’a dönüşen Usagi Tsukino adında bir kız öğrencidir. Daha sonra, Dünya’yı ve güneş sistemini korumak için kötü adamlarla savaşmak üzere Denizci Muhafızları adlı bir ekip kurar. Heavy_tempest’ten Sailor Moon’un dünyanın tehlikeli dünyasındaki zorluklarla nasıl başa çıktığını görmek ilginç olacak. yaşlı yüzük.

yaşlı yüzük artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Elden Ring: Kara Bıçak Suikastçılarının Tarihi Açıklanıyor

OKU  Call of Duty, Shredder'ı alıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.