Moda

Megan Fox kırık bileği için kırmızı bir korse elbise ve pembe diş tellerini salladı.

Megan Fox kırık bileği için kırmızı bir korse elbise ve pembe diş tellerini salladı.

Megan Fox’un sarışın dönemi için çok fazla! Ocak ayının sonlarında, Megan Fox, her ikisi de Grammy’nin haftasonuna kadar gitmiş olan, omuz uzunluğunda, küt kaküllü bir sarışın bob’u piyasaya sürdü.

4 Şubat’ta aktris, (kelimenin tam anlamıyla) köklerine geri döndüğünü ve bir omzunun üzerine düşen imza koyu saçlarıyla Grammy Öncesi Gala ve Endüstri İkonlarına Selam’a geldiğini duyurdu. Vampir kırmızısı Alexis Mabille korse elbisesi, Yessayan elmasları, Candy Ice düğmeler ve parlak pembe bir manşet giyen nişanlısı Machine Gun Kelly ile birlikte göründü.

Fox, etkinlikten kendi Instagram fotoğraflarına “Kırık bir bilek ve beyin sarsıntısı ile doğruca bir Grammy partisine futbol ,” yorumunu yaptı. Bu sırada MGK, birlikte oynamaya uygun görünüyordu. Bir Vampirle Röportaj: Müzikalki bence ilk kez Grammy adayı için oldukça iyi.

Kevin Mazur/Getty Images

Aktris, saçlarını takip edebileceğimizden daha hızlı değiştirirken, nişanlısına yapışmış gibi görünüyor. Çift, nişanlarını Ocak 2022’de birbirlerinin kanını içerek tamamladı. “Evet. Bence birbirimizin kanını içmek insanları yanıltabilir ya da insanlar bize bardakları tanıtırlar ve biz böyleyizdir.” Game of Thronesbirbirimizin kanını içiyoruz,” Fox daha sonra anlattı parlamak BİRLEŞİK KRALLIK. “Yalnızca birkaç damla ama evet, ara sıra birbirimizin kanını yalnızca ayin amacıyla içeriz.”

30 Aralık’ta Fox, “Şu anda bir kız arkadaş arıyorum. Lütfen DM’lerde başvuruları gönderin. ”Pek çok aday arasından, Bachelorette Kaitlyn Bristowe, “Gönderildi” yorumuyla yanıt verdi.

Bu sırada MGK, “Bu başvuru için kapasitenizin olduğunu düşünmüyorum” yanıtını verdi.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Megan Fox artık kızıl saçlı
İlgili yazılar
Moda

Megan Fox, Marie Antoinette'i bağcıklı pastel korse ile kanalize ediyor

Moda

Megan Fox, Pamela Anderson'ı kanalize etmek için göğüs altı açık bir üst ve pembe tüylü bir şapka giydi.

Moda

Megan Fox artık kızıl saçlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir