Oyun Haberleri

Spider-Man Oyuncusu, Spider-Man 2 Film Afişini Oyun İçinde Yeniden Canlandırıyor

spider-man-with-back-turned-to-camera

Kalite ve özelleştirme Marvel’s Spider-Man Yeniden DüzenlendiBir oyuncu Sam Raimi’nin ikonik posterini yeniden yaratmayı başardığında ‘in fotoğraf modu bir kez daha parlıyor. Örümcek Adam 2 oyunda. Insomniac Games’in aksiyon-macera açık dünya oyunu, New York şehrinin güzel bir rekreasyonunda orijinal bir Örümcek Adam hikayesiyle övünen harika bir deneyim, pek çok kişinin bu güzelliği geri çağıran bir fotoğrafta yakalamak isteyeceğini hayal etmek zor değil hayranların favorisi olan bir filme. Bir oyuncunun yapmak için yola çıktığı şey buydu. Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Günümüzde pek çok Sony oyunu ya bir fotoğraf modu ile donatılmış olarak gelir ya da son zamanlarda olduğu gibi daha sonra bir tane eklenir. Savaş Tanrısı: Ragnarok Geçen Aralık eklendi. Bu fotoğraf modlarını bu kadar muhteşem yapan şey, oyuncuların oyunda bu kadar muhteşem resimler oluşturabilmeleri için kullanmak zorunda oldukları sayısız seçenektir. Düşman/kahraman görünürlüğü, alan derinliği, filtreler ve ifadeler gibi seçeneklerden oyuncular için, oyun geliştiricilerin kendileri tarafından yapılanlarla aynı kalitede fotoğraflar çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İLGİLİ: Spider-Man Noir Canlı Aksiyon Serisi Amazon’da Geliştiriliyor

Mr_ACGamble adlı bir Reddit kullanıcısı, böyle bir fotoğrafı kullanarak yaptı. Marvel’in Örümcek Adam Yeniden Düzenlendiyerleşik fotoğraf modunda bulunur. r/gaming’e gönderdikleri resim, Spider-Man in the Webbed Suit’in bir görüntüsü, takım elbiseye dayalı bir kıyafet. Örümcek Adam 2oyunun açık dünyasındaki birçok binadan birine iliştirilmiş, vizöründen sıcak güneş ışığı yansıdığında önündeki şehre bakıyor, bunların hepsi Sam Raimi’nin yönettiği filmin posterinin yakın bir rekreasyonu.

OKU  Hogwarts Legacy, Geçen Hafta Steam'de En Çok Satan Dört Kişi Oldu

Resim mükemmel olmasa da, orijinal posterin vizördeki Doktor Ahtapot’un yansıması, kolundaki Mary Jane ve bir ağ çekmeye hazır kolunu uzatan Örümcek Adam gibi birkaç önemli parçası eksik olduğu için. 2004 filminin ikonik posterinin tam bir kopyası olmasa da, ona bakan herkesin oyuncunun ne yapmaya çalıştığını hemen anlayacağı ton ve ışıkla neredeyse mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Resimde gerçekte ne eksik olursa olsun, yine de Sony’nin birçok oyununda bulunan harika bir fotoğraf modu örneğidir. Sonuncu Bölüm 2.

Oyuncuların oyun içi fotoğraf modlarıyla ne kadar kolay oluşturabildiklerinin bir kanıtı olan, bunun gibi harika resimler. Geliştiriciler, oyunlara bu tür özellikler ekleyerek, onlara güzel fotoğraflar çekmeleri için araçlar vererek yalnızca oyuncunun yaratıcılığının kilidini açmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunu pazarlamak için kendilerine daha fazla yöntem sunuyor. Giderek daha fazla oyuncu oyun içi çekimlerini dünyayla paylaştıkça, HBO’lardan sahneleri yeniden yaratanlar gibi çekimleri yeniden yaratıyor. Bizden geriye kalanlargeliştiricilerin gelecekteki oyunlara fotoğraf modu gibi özellikler eklemesi ve oyunculara yaratıcılıklarını keşfetmeleri için bir çıkış noktası sağlaması o kadar kazançlı.

Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi PS5 ve PC’de oynanabilir.

DAHA: Kingpin’in Etkisi Spider-Man 2’de Hala Hissedilmeli

OKU  MiHoYo'ya bana bundan daha fazlasını göstermesi için yalvarıyorum Zensiz Bölge Sıfır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.