Moda

Meghan Markle, halka açık nadir bir gezide askısız yeşil bir tulum içinde rahat görünüyordu.

Meghan Markle, halka açık nadir bir gezide askısız yeşil bir tulum içinde rahat görünüyordu.

Meghan Markle, kraliyet unvanına yönelik tehdit söylentilerinden rahatsız görünmüyor.

21 Ekim Cuma günü, Sussex Düşesi California, Montecito’da bir arkadaşıyla alışveriş yaparken fotoğraflandı. Page Six tarafından yayınlanan fotoğraflarda Markle, 128 dolarlık Cuyana geniş kenarlı Panama şapkasıyla eşleştirdiği 595 dolarlık askısız yeşil Malia Mills tulum giyiyor. Saçları gevşek bir örgü halindeydi ve bir çift kahverengi askılı sandalet, siyah güneş gözlüğü, kahverengi deri bir çanta ve omuzlarına bağlanmış limon yeşili bir kazak ile görünümünü tamamladı.

Marka tarafından “tek parça Misaki kısa, bir parça ayrılık tulumu” olarak tanımlanan orman yeşili, baldır ortası uzunlukta tulum, Düşes’in nadiren gördüğümüz rahat, rahat bir yanını gözler önüne serdi. Fotoğrafları burada kendiniz görebilirsiniz.

Meghan Markle’ın adı, kısmen haftalık podcast’i nedeniyle son zamanlarda tüm haberlerde yer aldı. arketipler, ve yakında çıkacak Netflix belgeselleri. Kraliyet uzmanı Katie Nicholl’a göre, Kral Charles, kraliyet ailesinin itibarını “zedelemeleri” durumunda Prens Harry ve karısının kraliyet unvanlarını elinden almayı düşünebilir.

Nicholl kısa süre önce GB News’e “Kralın acımasız tarafını görmeye hazır olabiliriz” dedi. “Charles istifa etmeyecek ve ailesinin, kurumun ya da Kraliyet’in itibarının – ki bu onun için her şey – lekelenmesine izin vermeyecek.”

ile görüşmede çeşitlilik 19 Ekim’de vizyona giren Markle, 2023’te vizyona girecek olan belgeselden hem kendisini hem de eşini uzaklaştırmış görünüyordu. Yönetmen Liz Garbus’a atıfta bulunarak, “Hikayemizi, uzun süredir çalışmalarına hayran olduğum deneyimli bir yönetmene, söylediğimiz gibi olmayabileceği anlamına gelse bile, birine emanet edebilmek güzel” dedi. . “Ama bunu anlatmamızın nedeni bu değil. Hikayemizi başka birine emanet ediyoruz ve bu da onların gözünden geçeceği anlamına geliyor.”


OKU  Kourtney Kardashian, yan göğüsleri olan kesik elbisesiyle Beetlejuice havası veriyor
İlgili yazılar
Moda

Meghan Markle kırmızı halıda altın sarısı straplez elbisesiyle yürüdü.

Moda

Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi

Moda

Meghan Markle, Los Angeles'ta siyah ve monokrom içinde bahar gibi hissetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir