Moda

Meghan Markle, Prens Harry ile nadir bir randevu gecesinde şık bir görünüm tercih ediyor

Meghan Markle, Prens Harry ile nadir bir randevu gecesinde şık bir görünüm tercih ediyor

Meghan Markle ve Prens Harry, Los Angeles’ta nadir bir randevu gecesi geçirdi. Çift, yayınlandıktan sonra ilk kez birlikte halka açık bir gezi yaptı. yedek parçaHarry’nin anıları, Batı Hollywood’daki özel bir kulüp olan San Vicente Bungalows’ta.

Altıncı Sayfadaki fotoğraflarda Meghan, restorana basit ama şık bir randevu gecesi görünümüyle girerken görüldü. Kısa siyah deri pantolon, siyah topuklu ayakkabılar ve siyah bir debriyaj çanta ile eşleştirilmiş asimetrik yakalı bej bir ceket giymişti. Tırnakları, ilkbahardan ilham alan makyajıyla muhteşem bir şekilde eşleşen uçuk pembe bir renge boyanmıştı: mercan allık ve uçuk pembe parlak dudak. Her zaman parlak olan saçlarını yukarıdan toplamış ve uçlarını gevşek bir bukle ile ortadan ayırmıştı.

Prens Harry ise koyu kot pantolon, gri hırka ve lacivert t-shirt ile mavi slip-on spor ayakkabı ile daha casual bir görünüm tercih etti. Güç çifti San Vincente Bungalows’a girerken, bir koruma, alışılmadık LA yağmurunun ışığında başlarının üzerinde bir şemsiye tuttu.

Altıncı Sayfa’ya göre, San Vincente Bungalows’un cep telefonları ve fotoğraflar üzerinde katı bir yasağı var, bu da burayı basın yaygarası olmadan (veya daha kötüsü: bir DeuxMoi bahşişi) dışarıda yemek yemek isteyen ultra ünlü insanlar için gidilecek bir yer haline getiriyor. Meghan Markle ve Prens Harry gibi. Gizlilik, bunu nispeten sessiz bir şekilde yapmalarına izin verir.

Eski kraliyet ailesi, 2022’nin sonlarında Netflix belgesellerinin yayınlanmasıyla bir sansasyon yarattı. Harry ve Meghan, kraliyet ayrılışından sonra hayatına bir bakış attı. harry’nin anıları, yedek parçaOcak ayı başlarında piyasaya sürülen, Kate ve Will’in düğününde penisinin donmuş olması ve Meghan yüzünden bir kavgada kendi kardeşi Prens William tarafından saldırıya uğradığı iddiası da dahil olmak üzere ifşaatlarla daha da heyecan yarattı.

OKU  Meghan Markle kırmızı halıda altın sarısı straplez elbisesiyle yürüdü.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Moda

Meghan Markle kırmızı halıda altın sarısı straplez elbisesiyle yürüdü.

Moda

Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir