Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy’nin En Büyük Evi Ortak Salonları Ortaya Çıktı

hogwarts legacy students with crests above head

Görünüşe göre Slytherin, dünyadaki en büyük ortak salona sahip ev. Hogwarts Mirası. Tıpkı Hogwarts’taki diğer tüm öğrenciler gibi, Hogwarts Mirası Seçmen Şapkayı kullanarak oyuncuları dört evden birine ayırır. Ancak çoğu öğrenci, Seçmen Şapka’nın onlar için seçtiği eve takılıp kalmışken, Hogwarts Mirası aslında oyunculara katılmak istedikleri evi seçme fırsatı verir.


İçindeki dört ev Hogwarts Mirası Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw ve Hufflepuff’tır. Hikaye, hangi evden olursa olsun çoğunlukla aynıdır. Hogwarts Mirası oyuncular birlikte gider, ancak bazı önemli farklılıklar vardır. Belirli karakterlerle yalnızca bir evde diğeriyle etkileşim kurulabilir ve her Hogwarts evinin kendisine bağlı özel bir görevi vardır. Evlerin hepsinin kendine ait ortak odaları da var elbette ve eşit muamele görmüyorlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hogwarts Legacy’de Ateş Kadehi Tabutu Var

Reddit kullanıcısı anurmhvhno, Hogwarts şatosunu analiz ediyor. Hogwarts Mirası Oyun dosyalarını kullanarak. Bu süreçte, evin ortak odalarının boyutları da dahil olmak üzere oyunla ilgili bazı ilginç bilgiler keşfettiler. Araştırmalarına göre, Slytherin açık bir şekilde oyundaki en büyük ortak salona sahipken, Hufflepuff ikinci en büyük ortak salona sahip. Gryffindor ve Ravenclaw ortak odaları şatonun içindeyken, Slytherin ve Hufflepuff yeraltında bulunuyor, bu nedenle geliştiricilerin çalışmak için daha fazla alanı vardı.

Kalenin incelenmesinden elde edilen ilginç bulgular
u/anurmhvhno tarafından HarryPotterGame’de

OKU  İnternet, güneşe çok yakın bir şekilde yayınlandı ve şimdi tüm zamanların en lanetli Zelda oyunlarının ruhani bir varisini alıyoruz.

Başlatan herkes Hogwarts Mirası ilk kez tasarruf edin ve hangi evi seçeceğinizden emin değilseniz, şimdi ortak oda boyutunu da düşünmek isteyebilirsiniz. Haliyle, en popüler ev Hogwarts Mirası Slytherin, Gryffindor ikinci sırada, ardından Ravenclaw ve Hufflepuff geliyor. Bu istatistiklerin, PS4, Switch ve Xbox One oyuncuları bu yılın sonlarında oyuna el koyduğunda çarpık olması mümkün, ancak bu henüz görülmedi.

Anurmhvhno’nun keşfettiği tek ilginç detay bu değil. Hogwarts Mirası. Ayrıca Hogwarts kalesinin oyuncuların şu anda ulaşamadığı iki erişilemez alanı olduğunu da öğrendiler. Bu alanlar, oyuncunun pek ilgisini çekmiyor gibi görünüyor ve herhangi bir şey saklaması pek olası değil, ancak Hogwarts kale haritası hakkında daha fazla bilgi edinmek yine de ilginç.

Hogwarts Mirası muhtemelen hayranlar tarafından henüz keşfedilmemiş birçok sır saklıyor. Daha fazla insan oyunu ele aldıkça, daha fazla gizli ayrıntı ve diğer bilgiler muhtemelen gün ışığına çıkacaktır.

Hogwarts Mirası 4 Nisan’da çıkacak PS4 ve Xbox One sürümü ve 25 Temmuz’da bir Switch bağlantı noktası ile PC, PS5 ve Xbox Series X için çıktı.

DAHA: Muhtemelen Bu Hogwarts Legacy Side Quest’i Kaçırdınız

OKU  Genshin Impact Player, Natlan'a Giden Gizemli Sümeru Tüneli Buldu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Oyun Haberleri

NYT Connections'ın ipucu ve yanıtları bugün: 25 Eylül (#106)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir