Oyun Haberleri

Men of War 2 artık 2024’te erkekleri ve savaşı da sunacak

Men of War 2 screen

Her zaman adından söz ettiren bir RTS olan orijinal Men of War, 2009’da piyasaya sürüldü ve gerçekten çok iyi bir oyundu (bağımsız genişletme Assault Squad ile yüksek puan aldık). Ancak bu adamlar ilk seferde yeterince savaş alamadılar: Men of War 2’nin devamı, Best Way’de birkaç yıldır geliştiriliyordu ve bu ay piyasaya sürülmesi planlanıyordu.

Ancak bugün Best Way ve Fulqrum Publishing, “hayranların hak ettikleri hatasız deneyimi almalarını sağlamak için” 2024’e kadar bir erteleme duyurdu. Bu, herkesin Starfield oynadığını söylemenin süslü bir yolu olabilir, ancak bu, yılın büyük bölümünde yürütülen halka açık oyun testlerinden ve geliştiricinin “dahili testlerin son turlarında bulunan sorunlar” olarak adlandırdığı durumdan sonra geliyor.

Diğer bir sorun ise Best Way’in Ukrayna’da bir stüdyo olması ve Rusya’nın Ukrayna’da devam eden işgalinin şimdiden Bundan önce oyunu ertelemişti. Severodonetsk merkezli stüdyo, personelin ve ailelerinin taşınmasına yardım ettiğinden, çatışmanın gelişimi bir noktada tamamen durduruldu (Severodonetsk, Ukrayna’nın en doğu bölgesi olan Luhansk Oblastı’ndadır ve Haziran 2022’de Rus kuvvetleri tarafından ele geçirilmiştir). Gecikmeyi duyuran basın bülteni, oyun üzerindeki çalışmalarını bitirirken “kendi ülkeleri Ukrayna’da sürekli zorlaşan koşullara” gönderme yapıyor.

“O kadar harika öneri aldık ki uygulamaya karar verdik [during playtesting]Men of War II’nin yapımcısı Maxim Kamensky, orijinal programın tüm hataları ve sorunları Eylül sürümüne kadar zamanında gidermemize izin vermediğini söyledi. “Hayranlarımızın oyunu tamamen eksiksiz bir şekilde almayı hak ettiklerini düşünüyoruz” dedi. gösterişli ve hatasız bir durum ve böylesine yüksek kaliteli bir ürün sunmamıza izin vermeleri için onlardan biraz daha sabır isteyin.”

Fulqrum Games CEO’su Nikolay Baryshnikov, “Oyuncuların haklı olarak Men of War II’den son derece yüksek beklentileri var” dedi ve şöyle devam etti: “Lansmanı geciktirmek asla hoş bir şey değil, ancak oyuncuların beklentilerini karşılamayabilecek bir ürünü piyasaya sürmek her zaman tercih edilen seçenektir. “

Savaş Adamları 2 2024’te Steam’de, Epic Game Store’da ve diğer mağaza vitrinlerinde yayınlanması planlanıyor.

OKU  Bu üs kurma hayatta kalma oyununa tek bir öğeyle başlıyorsunuz: bir zaman makinesi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.