Oyun Haberleri

Evil Dead Yönetmeninin Alien Devam Filmi, Franchise İçin Forma Dönüş Gibi Geliyor

Alien sequel Cailee Spaeny

bu Yabancı devamı Evil Dead remake yönetmeni Fede Alvarez, serinin köklerine geri dönüyor ve Ridley Scott’ın oynadığı mitolojinin çoğundan vazgeçiyor gibi görünen bir hikaye için yeni oyuncular ekledi.


Ne zaman Yabancı ilk hit ekranlar, bunu ölümsüz sloganıyla yaptı, “Uzayda kimse çığlık attığını duyamaz.” Yine de insanlar göğüslerini patlatan vahşete, kaygan, biyomekanik canavara ve şiddetli, beyaz yapışkanla dolu androidlere çığlık attılar. Üç devam filmi, iki “karşı” film (Predator’la savaştığı yer), iki prequel ve sayısız oyun ve çizgi romandan oluşan bir seri ortaya çıkardı. Yabancı franchising geliyor Evil Dead yeniden yapım yönetmeni Alvarez.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İlgili: BioShock Hayranları Bu 90’ların Bilim Kurgu Kara Filmine Bayılacak

The Hollywood Reporter’a göre, Alvarez yeni bir şirketin başında olabilir. Yabancı devam filmi, filmi bir yeniden yapım değil. Bunun yerine, ilk olarak kurulan franchise köklerine geri dönüyor. Yabancı Sigourney Weaver ve ekibiyle birlikte çekilen filmler, herkesin en sevdiği uzay canavarının saldırısında hayatta kalmaya çalışan bir genç insan kolonisini konu alıyor: Xenomorph, asit kan ve ikinci çene yaratığı. Takipçi-öldürücü kalitesine sahip olacak Yabancı saldırı altındaki koloni yönüyle birleştiğinde Uzaylılar.

sigourney weaver ripley semender uzaylılar yumurtalar uzaylı

bu Yabancı devam filmi Isabela Merced, David Jonsson, Archie Renaux, Spike Fearn ve Aileen Wu’nun Cailee Spaeny’ye (tür hayranlarının tanıdığı) katıldığını görüyor. Pasifik Savaşı Ayaklanması) yine Alvarez tarafından yazılan bir senaryoya dayanarak Xenomorph tarafından birer birer seçilen söz konusu gençleri oynamak. Hikaye, bu fikirden uzaklaşıp karşı filmlere veya dizinin yaratıcısı Scott’ın yetenekli elleri altında şiddetin ve yaratılışın doğasıyla ilgilenen daha felsefi bir yöne taşınan bir serideki çıplak kemiklerdir. Yine de, en iyi kayıtlardan bazıları—Yabancı, Uzaylı 3, Uzaylı: İzolasyon– dizi, diğer her şey kadar yaratıktan da kaçınmaya çalışan, ağır derecede insansız insanların et-patates açısına gittiği zamandı.

Yabancı 1979’da, Dan O’Bannon ve Ronald Shusset’in bir fikrine dayanarak, 50’lerin B-filmlerinin öğelerini alarak başladı. BT! Uzayın Ötesinden Gelen Terör ve onları 1970’lerin standartlarına göre güncel görünen bir geleceğe yerleştirmek. İsviçreli grotesk ve cinsel içerikli biyomekanik sanat eseri sanatçısı HR Giger, filmin tasarımına yardımcı olması için çağrıldı. Nostromo’nun bağırsak hissi veren duvarlarından, bir yumurta açıldığında doğan bir yaratık olan Xenomorph’un klasik tasarımına kadar her yönü üzerinde çalıştı. kısa bir süre sonra sandık, hızla serinin ölümcül ölüm makinesine dönüşüyor. Alvarez ve cesur ekibi, korkunç yaratıklarla karşılaşan ve onlar tarafından azarlanan bir sonraki kişiler olacak. Uzaylı ve heyecan yüksek olmalı.

bu Yabancı devam filmi Mart 2023’te üretime başlıyor.

DAHA: En Büyük Bilim Kurgu Korku Filmi Canavarları

Kaynak: Hollywood Muhabiri

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  2022'nin en sevdiğimiz korku oyunu Steam'de korku indirimiyle satışta ve en büyük sorunumuzu çözdük