Oyun Haberleri

Nic Cage’in Dead by Daylight seslendirmeleri hayatımın geri kalanında peşimi bırakmayacak

Nicolas Cage in Dead by Daylight.

Bugün ödüllü aktör Nicolas Cage’in yeni Dead by Daylight seslendirmesiyle tüfeğe oturduğumda ne umduğumu bilmiyorum. ben aslında memnun Beklentim olmadan girdim çünkü hiçbir şey beni buna hazırlayamazdı.

Nicolas Cage, Behavior Interactive’in asimetrik çok oyunculu korku oyununa bu ayın sonunda tam olarak girecek, ancak şu anda Steam’de Dead by Daylight herkese açık test derlemesinde mevcut. Nic, hayatta kalan biri olarak oynuyor ve alışılagelmiş tiyatro parlamasını ve çılgın maskaralıklarını Diyarlara getiriyor.

Bizi buna hazırlamaya çalıştı, kendinden önceki hiçbir aktörün yapamayacağı kadar biz masum oyuncularla zihin birleştirme konusundaki mistik yeteneği hakkında şiirler yazdı, bizimle kaynaşacağına, bir olacağımıza söz verdi. Pekala, Nic Cage kovanına hoş geldiniz.

Youtube kanalı Syrekx’in izniyle Nic Cage’in iyiliğiyle dolu bir video şimdi yayında. İşte en sevdiğim alıntılardan birkaçı:

  • “Tamamen ve tamamen inek baştankara sikildim.”
  • “Nic Cage’in göğüs kafesinin altında kanca var!”
  • “Kızartma tavasından ve… nereye gidersem gideyim.”
  • “Yine altı yaşındayım ve öcü geliyor çünkü büyük bir ses çıkardım ve çok üzgünüm!”
  • “Bana bunu yapma, ben solucan değilim!”
  • “Tekrar ayağa kalkacağım! Yürüyeceğim! Korkutacağım seni, katil! Ben Nic Lanet olası Cage!”
  • (Derin bir nefes aldıktan sonra): “Karga kokusu alıyorum.”

Burada sadece yüzeyi çiziyorum çünkü Nic de şarkı söyler Diyarlar’ın dehşeti içinde yol alırken şok edici bir miktar. Oradaki -katillere rağmen- gerçekten sahip olan tek kişi o olabilir. eğlence. Alternatif olarak, doğaçlama caz saçılımına girmek (evet, gerçekten) onun korku tepkisidir.

Oyun içi yetenekleri arasında bir hız artışı ve ardından rastgele bir debuff olan Dramaturgy, Nic’in bir tür çığlık tabanlı ekolokasyon yoluyla katili uzun bir süre boyunca görmesini sağlayan Scene Partner ve Nic’in ölüm taklidi yapmasına olanak tanıyan Plot Twist yer alıyor. . Cage maruziyetinin bu radyoaktif dozunu işlemeyi bitirdikten sonra okuyabileceğiniz Nick Cage’in Dead by Daylight yeteneklerinin tam bir dökümünü burada bulabilirsiniz. Acele etme.

OKU  Kahraman bir Starfield modlayıcısı, bu tekrarlayan tapınak 'bulmacalarını' oyundan doğrudan sildi

Şu anda test sunucularında Cage’in kendisini oynayabilirsiniz, ancak oyunda onunla tamamen kaynaşmak için 25 Temmuz’a kadar beklemeniz gerekecek.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.