Oyun Haberleri

Oynamadığınız en popüler battle royale önümüzdeki hafta F2P’ye çıkıyor

Two people fighting with swords

NetEase’in mistik, dövüş sanatları odaklı battle royale oyunu Naraka: Bladepoint önümüzdeki hafta oynaması ücretsiz oluyor. Oyun, kapılarını ardına kadar açarak, mevcut 20$/18£ fiyat etiketini aşmadan herkesin oyunu denemesine izin vererek PS5 lansmanını işaret ediyor. Değişiklik 13 Temmuz Perşembe günü yürürlüğe girecek.

NetEase, oyunun 2021’de piyasaya sürülmesinden yaklaşık iki yıl sonra F2P’ye geçme kararını açıklamak için eksiksiz bir SSS hazırladı, ancak en önemli bilgi muhtemelen şudur: “Tüm oyun modları da dahil olmak üzere tüm oyun içi içerik, ücretsiz oyuncular tarafından kullanılabilir. etkinlikler, kozmetikler, karakter özelleştirme”, yani oyunu 13 Temmuz’dan sonra indirirseniz ücretli oyunculardan mahrum kalmayacaksınız.

Bu, oyunun eşitlikçi bir cennete dönüştüğü anlamına gelmez, dikkat edin. Oyunu satın alan oyuncular ve statülerini yükseltmek için yeterli oyun içi para birimini dağıtmaya karar veren oyuncular, F2P hoi polloi’ye göre birkaç avantaja ve avantaja erişim elde edecek. Özellikle, ücretsiz oyuncular, yeni kahramanların kilidini açma hızının önemli ölçüde azaldığını görecekler: Haftada yalnızca 35 Kahraman Jetonu kazanabilirler ve yeni bir adamın kilidini açmak için 100 Jeton gerekir. Ücretli oyuncular, doğal olarak, istedikleri kadar Coin toplayabilirler.

Ödeme yapmak da size biraz avantajlı bir başlangıç ​​sunacaktır. Hem ücretsiz hem de ücretli oyuncular Viper, Tianhai, Zipin Yin ve Matari kahramanlarına erişimle başlarken, para harcayanlar 300 Kahraman Parası (üç kahraman anlamına gelir) alacaklar ve diledikleri gibi etrafa saçacaklar. Ücretli oyuncular ayrıca 20. seviyede rütbelere ve 5. seviyede lobi sohbetine erişebilecekler, buna karşılık ücretsiz seviye halk için 50. ve 20. seviyede.

Yeni bir 12’ye 12 modu ve indirimler, özel kilit açmalar ve kesinlikle %100 duyduğum “Maximilian Dood” adlı bir yayıncıyla işbirliği dahil olmak üzere geçişle ilgili tüm ayrıntıları Naraka’nın Steam haber sayfasında bulabilirsiniz. ile ilgili. Aksi takdirde, transmogrifikasyonun yürürlüğe girdiğini görmek için arkanıza yaslanıp 13 Temmuz’u beklemeniz yeterli.

Naraka: Bladepoint şu anda Steam’in kullanıcı inceleme listelerinde Karma bir derecelendirmede yer alıyor, ancak bu onu herhangi bir şekilde engellemiş görünmüyor. Yazma sırasında yaklaşık 90.000 oyuncuya sahiptir ve Steam’in en çok oynanan sıralamasında ilk 10’da yer almaktadır. Kabul etmeliyim ki bu benim için sürpriz oldu. Hiç kimsenin bu oyun hakkında benim Fortnite gibi şeyler yaptığım gibi konuştuğunu duymadım; Anglofon dünyasının dışında muhtemelen daha büyük olduğundan şüpheleniyorum.

OKU  Kai Cenat, Ludwig'in abone rekorunu kırarak Twitch'in yeni Kralı oldu

Popülaritesi kötü bir şey değil: PCG’den Tyler Wilde, Naraka: Bladepoint incelemesi için oyuna baktığında %73 puan aldı ve “iki iyileşmiş oyuncunun ağaçların arasından birbirini takip etmesi söz konusu olduğunda” dedi. , Naraka’nın heyecanı türün en iyileriyle eşleşiyor”.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.