Oyun Haberleri

NieR: Automata Anime Sonunda İngilizce Dublaj Yapıyor

NieR: Automata anime 9S laughing

Anime tutkunları dikkat, NieR: Otomata Ver1.1aAynı adı taşıyan oyunun uyarlaması olan , nihayet resmi İngilizce dublajlı bir versiyon alıyor ve ilk bölümü aynı hafta Crunchyroll’da başlıyor.


bu NieR: Otomatlar anime ilk olarak Ocak ayı başlarında yayınlandı ve Japonca seslendirme kadrosu, sevilen başlığa yeteneklerini ödünç veren birkaç aktörden oluşuyordu. O zamandan beri, anime çoğunlukla olumlu tepkiler aldı, ancak özellikle dizinin COVID ile ilgili üretim sorunları nedeniyle 4 haftalık küçük bir ara vermesinin ardından, serinin hayranları arasında karışık tepkiler oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: NieR Automata Ver1.1a Bölüm 6: 2B Orijinal Modelinin Geçmişini Öğreniyor

İle NieR: Otomata Ver1.1a 8. bölüm yaklaşırken, İngilizce konuşan izleyiciler, dizinin 18 Mart’tan itibaren Crunchyroll’da ilk tam dublajlı girişini yayınlayacağını Twitter’da duyurduklarını duymaktan mutlu olacaklar. aktörler NieR: Otomatlar. Kira Buckland (2B), Kyle McCarley (9S), Cherami Leigh (A2), Greg Chun (Adam), Ray Chase (Eve), Colleen O’Shaughnessey (YoRHa Commander), DC Douglas (Bölme 042), Abby Trott (Bölme) 153), Alexis Tipton (Pascal) ve Cristina Vee (Devola/Popola) oyundaki ilgili rollerini yeniden canlandıracaklar.

Oyuncular, orijinal seslendirme sanatçılarının çoğunun rolleri için geri getirildiği Japon mevkidaşını taklit ediyor. Tek yeni ek, tamamen yeni bir karakter olan Lily rolündeki Erica Mendez. NieR: otomatlar karakter ilk çıkışını animede yapıyor. Dizinin yaratıcısı Yoko Taro’nun yönetmen Ryouji Masuyama ile birlikte anime uyarlaması üzerinde çalıştığı göz önüne alındığında, bu karar pek sürpriz olmayacak.

OKU  Pascal'ın yaratıcısı Niklaus Wirth hayatını kaybetti

Anime 24 bölüm olacak şekilde ayarlandı, ancak bir hikaye veya sezonluk kesinti olup olmayacağı veya ne zaman olacağı hala bilinmiyor. Söylemek yeterli, kadar karmaşık bir hikaye NieR‘ s, hayran kitlesini ikiye böldü, bazıları oyuna bağlılık eksikliğini kınadı ve diğerleri izliyor NieR: Otomata Ver1.1a, bu olayları aynı şekilde yeniden yaratmayı amaçlamayan bir uyarlama olarak.

Bazı hikaye yönlerine ve dizinin CGI kullanımına yönelik eleştirilere bakılmaksızın, NieR Otomatları şu anda Crunchyroll’daki en çekici animeler arasında yer alıyor. Eklenen dil seçenekleri, yalnızca engelliler veya İngilizce seslendirme kadrosuyla oynayanlar için izleyici kitlesini genişletecektir.

NieR: Otomata Ver1.1a şu anda Crunchyroll’da mevcuttur.

DAHA: Tüm Zamanların En Harika Isekai Animesi (Mart 2023)

Kaynak: @NieRA_anime_EN | twitter


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.