Oyun Haberleri

Pokemon GO oyuncuları, Keldeo Özel Araştırma Ödüllerinden memnun değil

pokemon go kaldeo rewards

Mythic Blade özel etkinliği bu hafta tanıtıldı pokemon git, premium bir ödül parçası birçok hayranı hayal kırıklığına uğratmış ve üzmüş gibi görünse de. Oynaması ücretsiz oyunların çoğunda olduğu gibi, geliştiriciler bir tür para kazanma öğesi sunuyor ve inanılmaz derecede popüler olan mobil başlık da farklı değil. pokemon git. Bir oyun içi mağaza, kullanıcıların Pokeball’lar, Yumurta Kuluçka Makineleri, daha fazla depolama alanı ve daha fazlasını satın almalarına olanak tanır.


Ancak geliştirici Niantic, 2022’de yayınlanan etkinliklerin çoğuna özel araştırma biletleri satarak oyuncu tabanını daha sık motive ediyor gibi görünüyor. Yaz boyunca, oyuncular için bilet satın alabildiler. Pokémon GO Festivali, ücretsiz oyuncuların elde edemeyeceği özel ödüllerin ve fırsatların kilidini açar. Aynısı genellikle aylık Topluluk Günlerinde ve geçen hafta gerçekleşen yeni yayınlanan Mythic Blade etkinliğinde olur.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Korkunç Pokemon GO Glitch, Oyun Dünyasını İstila Eden Dev Yüzen Kafayı Gösteriyor

Efsanevi Colt Pokémon Keldeo eklendi pokemon git bu hafta, mobil oyuna yeni bir yaratık getiren çoğu etkinliğin aksine, bir ödeme duvarının arkasına kilitlendi. Bir Sıradan Form Keldeo’yu yakalamak isteyen eğitmenler, Olağanüstü Bir Şey Özel Araştırma hikayesine erişmek için 7,99 $ ödemek zorunda kalacaklar. Bu hareket kendi içinde tartışmalı olsa da oyuncular, etkinlik ve sonuçta oyunculara verdiği ödüller pahasına hayal kırıklıklarını dile getirdiler.

OKU  Tiny Tina's Assault on Dragon Keep Steam'de ücretsiz

MrAvalanche’den bir tweet’te, pokemon git Oyuncu, özel araştırma hikayesinin maliyeti ve bununla ilgili temel zorlukların ödüllerinin buna değmediğini bildirdi. Öğeler, Tütsü, Büyük Toplar, Stardust gibi daha yaygın şeyleri ve Marill, Staryu ve Alomomola gibi Pokemon karşılaşmalarını içeriyordu. Pek çok yorum MrAvalanche ile hemfikirdi ve bazıları, özellikle son ücretli araştırma etkinliğindeki önceki ödüllerle karşılaştırıldığında, ödüllerin maliyetin yarısına değdiği konusunda hemfikirdi. Bazıları bunun önemli olmayacağına inanıyor, çünkü “FOMO” veya bir şeyi kaçırma korkusu oyuncuları Özel Araştırmayı satın almaya sevk edecek.

Ne yazık ki, Niantic son birkaç aydır topluluğuyla normalden daha sık karşılaşıyor gibi görünüyor. Ekim ayında Niantic, elit baskınlarının özel 4 yıldızlı lamba baskınlarıyla aynı anda ortaya çıktığı ve beklendiği gibi ortaya çıkmalarını engellediği bir sorun için özür dilemek zorunda kaldı. Bundan sonra, bir hata Zorua’nın lansmanını etkiledi pokemon gitbu da Niantic’i onları tamamen devre dışı bırakmaya zorlayarak lansmanı bekleyen topluluk arasında hayal kırıklığına neden oldu.

pokemon git artık mobil cihazlarda kullanılabilir.

DAHA: Pokemon GO Aralık 2022 Topluluk Günü Rehberi

OKU  Elden Ring'deki kaplumbağa papa şimdi bir peluş ve hiç bu kadar güçlü bir evcil hayvan dürtüsü hissetmemiştim.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.