Moda

No Brow Yeni Highbrow mu?

No Brow Yeni Highbrow mu?

Kylie Jenner Paris’te

Instagram @kyliejenner

Gözler ruhun penceresiyse, kaşlarımız da yüz dekorunu bir arada tutan çerçeve olmalıdır. Ancak Cara Delevingne’den ilham alan gür kaşların güzellik sahnesine hakim olduğu yıllardan sonra, bunların eksikliği 2022’nin en sıcak trendi.

En ünlü moda haftaları Paris Moda Haftası’nın podyumlarında, tasarımcılar ağartılmış kaşların rönesansı çağrısında bulundu. Givenchy’nin şehir merkezindeki buklet ceketler ve asitle yıkanmış kotlardan oluşan kliği, Hadid kız kardeşlerin ikisini de minimal makyaj ve sarı kaşlarla podyuma çıkardı; Balenciaga’daki modeller, kendi modellerini sahte yüz piercingleriyle eşleştirdi; Şehirde ilk kez sunum yapan Victoria Beckham bile, Paris’teki ilk çıkışı için güzellik görünümünün sessiz ve ağırbaşlı kalacağından emindi.

Givenchy, SS23

Filippo Fortis / Gorunway.com

Givenchy, SS23

Filippo Fortis / Gorunway.com

Amelia Gri Hamelin

Theo Wargo/Getty Images

Favori stil yıldızlarımız, yeni kaş için desteklerini göstereceklerdi. sen günaydın, ile. Maisie Williams geçen yıldan beri goth glam sunuyor ve The Thom Browne Show’daki görünüşü, modern güzelliğe olan yıkıcı yaklaşımını göstermek için başka bir bahaneydi. İngiliz aktris Mia Goth da ağartılmış bir bebek. Daha geçen ay Venedik Film Festivali’ne bir dizi monokrom, dantel ağırlıklı toplulukla geldi ve bunu Toronto etkinliğinde karanlık baştan çıkarıcı kadının mükemmel cazibesini yansıtan siyah peçeli bir görünümle takip etti.

Soluk kaş sahnesinde yeni olan hevesli model Amelia Gray Hamlin, Givenchy şovunda punk havası yaratmak için kendi kaşlarını çıtçıtlarla donattı ve yine bir haftalığına Paris’te olan Kylie Jenner, zaman olduğundan emin olmak için koyu renk kaşlarını düzeltti. otel odasında iç çamaşırı ve diz üstü çizmelerle üzüm yerken poz vermek.

Maisie Williams

Lia Toby/Getty Images

mia gotik

Matt Winkelmeyer/Getty Images

Ama bu kaşsız aşk nereden geliyor? 1990’lar erotizm-era Madonna, nostaljik netizenler için sürekli bir ilham kaynağı sağlamaya devam ediyor, ancak çok daha görkemli bir stil sütunu bu yılın ilham perisi olabilir: Kraliçe I. Elizabeth.

Alın, 16. yüzyılın başlarında yüksek toplum tarafından övüldü. Bakire kraliçenin yüksek saç çizgisine, solgun yüzüne ve kesilmiş, kavisli kaşlarına saygıyla, kadınların daha yüksek görünmelerini sağlamak için hem kaşlarını hem de saçaklarını ya da ceruse yüzünün (beyaz kurşun ve sirke karışımı) tehlikelerini aldıkları bilinmektedir. ) dayanmak ) solgun bir cildi havalandırmak. Alın ne kadar büyük ve hafifse, asaletle o kadar fazla güvenilirliğiniz vardı. Neyse ki, 2022 görünümü cımbız veya kurşun zehirlenmesi riski gerektirmiyor.

Popun kraliçesi Madonna

Barry King/WireImage

Kraliçe I. Elizabeth

Baskı Toplayıcı/Getty Images

Bu multi-milyar dolarlık yatırım firmasının genç aktris-emeklisi tarafından yapılan bir güç hareketi. tatler Kapak yıldızı Nicola Peltz-Beckham takip edebilir. Son zamanlarda, Peltz-Beckham sarı buklelerini esmer buklelerle değiştirdi ve kaşlarını hafifletti. Art Nouveau Bu kız zerafet. Paris’teki sayısız gösteri ve etkinlikte, Peltz-Beckham yeni görünümünü inanılmaz havalı bir özgüvenle sundu. Evet, ateşli olmak havalı ama ateşli olmak olmadan Kaşlar yeni bir meydan okumadır.

Brooklyn ve Nicola Peltz-Beckham

Pascal Le Segretain/Getty Images

Kendileri denemek isteyenler için bir salonu ziyaret etmek en iyi ve en güvenli bahistir. Çoğu kuruluş, istek üzerine sunar, bu yüzden güvendiğiniz birine bağlı kalın. Ancak özel bir DIY güzellik bağımlısıysanız, makyaj sanatçıları sizi sadece 4,35 £ geri getirecek Jolens Cream Bleach’i tavsiye eder.

Sanatsal, zarif ve eterik, bu sezon tamamen kaşsız.

OKU  Kral Charles III: Bir Stil Retrospektifi