Oyun Haberleri

Siz de 4.350 $ gibi çok düşük bir fiyata Minecraft karakteri gibi giyinebilirsiniz.

Loewe blue pixel hoodie.

Tamam, bak, moda özneldir. Hayatımda arkadaşlarımın kaşlarını kaldırmasına neden olan bazı şüpheli parçalar aldım ve bazı şüpheli satın alımlarına da aynısını yaptım. Ama dürüst olmak gerekirse, bir arkadaşım bu tuhaf piksel giyim eşyalarıyla bir bara veya evime gelse nasıl tepki verirdim bilmiyorum.

İspanyol lüks markası Loewe, Pixel kapsül koleksiyonunun bir parçası olarak bir dizi bloklu giysi piyasaya sürdü. (yeni sekmede açılır) İlk olarak geçen yıl Paris Moda Haftası’nda podyuma çıktılar ve The Verge olarak (yeni sekmede açılır) raporlarına göre, tüm uyum artık 14.070 $ gibi düşük düşük fiyat karşılığında sizin olabilir. Ah! Sadece pikselli tişört ve pantolon almayı seviyorsanız, 4.350 dolardan çok daha az göz yaşartıcı. Son derece makul diyebilirim.

Tam olarak günlük bir uyum değiller ama Loewe’nin Minecraftian koleksiyonundan tuhaf bir şekilde etkilendiğimi inkar edemem. Özellikle beyaz tişört ve mavi kapşonlu, ürün fotoğraflarında neredeyse gerçek gibi görünmeyen, yapılandırılmış pikselli omuzlarla bakmak oldukça akıllara durgunluk veriyor. Öğeleri yandan veya biraz fazla yakından gördüğünüzde yanılsama biraz bozulur, ancak yine de etkileyici yapılardır. Denim seçimi onlar için de garip bir nostaljik eski okul konsol dokusuna sahip. Piksel koleksiyonunda gerçekten markaya bağlı kalmak için, satın alınan ürünler sınırlı sayıda bloklu bir çantada bile gelir.

Koleksiyon kesinlikle sanata günlük giyimden biraz daha yakın geliyor, ancak fiyat etiketleri bu kadar itici olmasaydı, neredeyse kendi gardırobum için bir parça satın almak isterdim. Tasarımcı markaların önceki girişimlerinden en azından bir dokunuş daha yaratıcı—Üzerinde Fortnite logosu olan beyaz bir gömlek için kimin 1.000 dolar ödediğini merak ediyorum. (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Microsoft Word büyük Four-O'yu vuruyor ve eğer ilk versiyonu hatırlayabiliyorsanız, resmen eskisiniz demektir