Oyun Haberleri

Cooler Master’ın Sneaker X oyun bilgisayarıyla eski bilgisayarınıza önyükleme yapın

Cooler Master Sneaker X PC

Sneakerhead’ler seviniyor! 1985’ten bu yana piyasaya sürülen her Air Jordan çiftine sahip olmayı hayal eden insanlardan biriyseniz veya kendinizi bir çift Chewbacca Crocs’la (burada yargılama yok) aylaklık ederken görüyorsanız, o zaman bu bilgisayar size hitap edebilir. Cooler Master Sneaker X ile o eski hantal bilgisayarı kaldırıma kaldırabilirsiniz.

Sneaker X, 2020 yılında Case Mod World Series’de en iyi sanat yönetmenliği ödülünü alan JMDF tarafından geliştirilen bir PC modu olarak hayata başladı. Cooler Master (Videocardz aracılığıyla) gördüklerini beğendi ve üretime geçirmeye karar verdi. Bu yılki Computex’te Mayıs ayı sonlarında sergilendi.

Yaşadığınız yere bağlı olarak Sneaker X’in çeşitli versiyonları vardır. ABD’de ön sipariş için listelenen iki sürüm var. Professional sürümünde Core i7 13700K, RTX 4070 Ti grafik kartı, Z790 anakart, 2x16GB DDR5 bellek ve 2TB PCIe 4.0 SSD yer alıyor. CPU, Master Liquid PL360 Flux AIO soğutucusu ile soğutulur. Ancak çok fazla heyecanlanmadan önce, bu size 3.799 dolarlık muazzam bir geri ödeme getirecek. Bu sana birkaç çift eski Reebok Pompadan daha fazlasını kazandıracak.

Eğer 3.799 dolar küçük serçe parmağınızı yanlış yöne çevirirse, RTX 4070’li Enthusiast sürümü size “yalnızca” 3.499 dolar geri getirecek. Aksi halde teknik özellikler aynı görünüyor.

Bir sonraki makineniz

Oyun bilgisayarı grup çekimi

(Resim kredisi: Gelecek)

En iyi oyun bilgisayarı: En iyi önceden oluşturulmuş makineler.
En iyi oyun dizüstü bilgisayarı: Mobil oyunlar için harika cihazlar.

Sneaker X şimdilik yalnızca ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve Hollanda’da satışa sunuluyor. ABD mağazasını ziyaret ettiğinizde yukarıda ayrıntıları verilen modelleri bulacaksınız. İngiltere sitesine bakıldığında Asus B760-I Gaming Wi-Fi anakartına ve i9 13900K CPU’ya sahip bir versiyon görülüyor. Almanya’da AMD seçenekleri var. Profesyonel model, Ryzen 9 7950X3D, 64 GB DDR5 ve RTX 4080 grafik kartıyla birlikte gelmesine rağmen sizi 4.699 €’ya geri getirecek.

3.799 dolardan (çifti değil, tek fiyatı) satın almazdım ama görünüşü hoşuma gitti. Bana Tony Stark’ın Iron Man botlarından birini hatırlatıyor. Kullanıma hazır bileşenler barındırdığı göz önüne alındığında, yükseltilebilir olup olmayacağını merak ediyorum, ancak mümkünse erişilmesi zor gibi görünüyor. Sorun giderme de zor olabilir.

OKU  Walter White'ın Kadroya Katılacağına İlişkin MultiVersus Geliştirici İpuçları

Sanırım bu işi orada bitireceğim.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.