Oyun Haberleri

Opera Group, Mozart’ın Sihirli Flütünün Nintendo Temalı Performansını Veriyor

Superflute Nintendo Mozart

Los Angeles merkezli Pacific Opera Project, Mozart operasını yeniden yarattı. Sihirli FlütBirlikte Nintendo tema. Orijinal opera, Mozart’ın zamansız ve gizemli ölümünden sadece iki ay önce prömiyeri yapılan son eserlerinden biriydi. Nintendo temalı performans, Donkey Kong’u Mario, Wario ve Link ile birlikte sahneye çıkarıyor.


Shigeru Miyamoto bunu aşağı yukarı doğrulamış olsa da Süper Mario Kardeşler 3 gerçekten de sadece bir oyundu, Nintendo’nun klasik karakterlerini sahnede göstermeye en çok yaklaştığı an, kötü karşılanan 1993’tü. Süper Mario Kardeşler film ve daha yakın zamanda daha umut verici Süper Mario Kardeşler Filmi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: GoldenEye 007 Anahtar Sürümü Oyunun İkonik Seslerinden Biri Eksik Olabilir

Pacific Opera Projesi bunu değiştirdi; “Ulaşılabilir, uygun fiyatlı ve eğlenceli kaliteli opera” sunmayı amaçlayan bir grup olarak, daha önce Mozart ve Mozart’ta popüler kültürü Mozart ile harmanlamıştır. Yıldız Savaşlarıve Mozart ve Yaralı Yüz. Hatta bir performans sergilediler Nintendo temalı sihirli flüt 2019’da Kid Icarus’tan Donkey Kong, Wario, Zelda ve Pit karakterlerinin yer aldığı. Sihirli Flüt’ün yeniden tasavvuru Superflute adıyla devam ediyor ve Link’in maceracı Tamino rolünü, Mario ise kuş koleksiyoncusu Papageno rolünü üstlendiğini görüyor. Tamino, tipik bir hikayeyi yansıtan bir hikayede, prenses Pamina’yı kurtarmak için bir göreve gönderilir. Zelda Efsanesi komplo.

OKU  Tekken 7, 10 milyondan fazla kopya sattı

Superflute Karakter Seçimi

Orijinal çalışmanın oldukça karmaşık olduğu ve vokal performansları açısından talepkar olduğu düşünülüyor. Link müzik enstrümanlarına yabancı olmasa ve karakterler olay örgüsüne oldukça iyi uysa da, böyle bir operaya geçiş kültürel olarak oldukça zor sayılabilir. Bununla birlikte, aynı tür anlatının ortamdaki bu kadar geniş bir boşlukta mevcut olduğu fikri, oyunların “gerçek” bir sanat olarak kabul edilmesi konusundaki argümanı güçlendiriyor. Bu kavram, diğer güçlü durumlarla birlikte, örneğin biyoşok ünlü edebi eserle paralellikler kullanarak oyun sanatı fikrini etkileyen cesur bir dava açmaya devam ediyor.

Başka yerlerde oyuncular, pop kültürü ve yüksek sanatlar arasındaki boşluğu kapatmak için alışılmadık bir ortamda büyük adımlar atıyorlar. Araları açılmak. serpinti 76 oyuncular, aşağıdakiler gibi klasik oyunları yeniden yarattıkları bir Shakespeare festivaline ev sahipliği yaptı: Bir yaz gecesi rüyası ve Romeo ve Juliet. İster oyundaki oyuncular, ister sahnedeki aktörler veya oyunları yaratan geliştiriciler tarafından olsun, bu çabalar, video oyunları dünyasının bir izleyici kitlesiyle birçok farklı düzeyde iletişim kurma ve insanları görünüşte olabilecek şekillerde birbirine bağlama potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. imkansız olmak

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet, Game Freak’i Nidoran Lines ile Yolda Bir Ayrıma Koydu

Kaynak: Nintendo Life

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.