Oyun Haberleri

Epic Store’un bir sonraki ücretsiz oyununda eğlence ve kâr için manyak gibi sürün

Epic Store'un bir sonraki ücretsiz oyununda eğlence ve kâr için manyak gibi sürün

Destiny 2 Legacy Koleksiyonunu bir hafta boyunca satışa sunduktan sonra Epic Games Store, günlük ücretsiz oyun ritmine geri dönmüş gibi görünüyor. Bugünün teklifi, Absolute Drift’in yapımcısından stilize edilmiş yukarıdan aşağıya bir yarış oyunu olan Art of Rally.

Yüzeysel olarak Art of Rally bir atari yarış oyunudur, ancak sürücü destek seçeneklerini kapatıp daha fazlasını vermek isteyenler için şaşırtıcı miktarda zorluk sunuyor. Ralli hayranları aynı zamanda 1960’lardan 80’lere kadar olan etkileyici araba seçkisini de beğenecekler; bunlar arasında 80’lerin ortasında kısa, heyecan verici ve inanılmaz derecede tehlikeli bir sürüş deneyimi yaşayan ve bir seri sonrasında FIA tarafından yasaklanan kötü şöhretli B Grubu otomobiller de yer alıyor. büyük kazalar ve ölümler.

Bu Project Cars değil, ancak sürüş yardımları etkin olsa bile Art of Rally başa çıkılması zor bir canavar ve ben daha kolay idare edilebilir Grup 2 arabalarını bile yolda tutmakta zorlanıyorum. Neyse ki hasar modelleme kapatılabiliyor ve oyun içi kalabalıklar hızlı bir şekilde ayağa kalkabiliyor ve yoldan çekilme konusunda başarılılar. (Kendimi savunmak gerekirse, QWERTY klavye topuk-ayak parmağı hareketi için ideal bir şey değil.)

Art of Rally, Epic Games Store’da 23 Aralık saat 11:00’e (PT) kadar ücretsiz. Ondan sonra ne olacağını biliyorsun: Bir ücretsiz oyun daha! Kaçırmadığınızdan emin olun.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  AMD, Anti-Lag+'ı destekleyen oyunlar için Adrenalin katmanına Sistem Gecikmesi izleme özelliğini ekliyor