Oyun Haberleri

Overwatch 2 Hayranlar Yeni Çöpçatanlık Bilgisinden Memnun Değil

ow2 overwatch 2 players unhappy competitive matchmaking info

Hayranlar, her zaman çöpçatanlık sistemiyle ilgili hayal kırıklıklarını yaşadılar. Aşırı İzleme 2, ancak oyun direktörünün yakın zamanda yaptığı derin inceleme, topluluktaki pek çok kişinin sorunun çözülüp çözülmeyeceği konusunda hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. Bazı oyuncular sıralamada yükseleceğine inanırken Aşırı İzleme 2 3. Sezonda daha kolay hale geldi, diğerleri beceri seviyelerindeki büyük boşlukların hala var olduğunu düşünüyor. Düşman onayları gibi selefinin özelliklerinin geri dönmesiyle oyun, oyuncularının yeterliliğini daha doğru bir şekilde ölçmeye başladı, ancak çöpçatanlık sistemi arzulanan çok şey bırakıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Blizzard, rekabetçi oyunda değişiklik yapma sözü verirken, Aşırı İzleme 2Bir maçın ortasında ayrılan takım arkadaşlarını cezalandırmak gibi, tüm beceri seviyelerinde her zaman mevcut gibi görünen temel sorun, oyuncuların şüpheli bir şekilde kısa bir kuyrukta eşleşme şekliyle ilgilidir. Pek çok rekabetçi oyun, maç katılımcıları arasındaki sıralama farkını minimumda tutmaya çalışır, ancak Aaron Keller tarafından resmi olarak yayınlanan yakın tarihli bir makale Aşırı İzleme 2 blog, bunun Blizzard için hiç bir öncelik olmadığını ima ediyor.

İLİŞKİLİ:Overwatch 2 Hayranları 3. Sezon Savaş Biletini ‘Kasıtlı Olarak Yanıltıcı’ Diyor

Çöpçatanlık sisteminin Aşırı İzleme 2 Oyuncuları on iki lig veya daha fazla aralıklarla eşleştirmek topluluk için hiç uygun değildi ve birçok taraftar, bu farkı dokuz lige indirmenin geliştirici ekip tarafından bir başarı olarak görülmesi konusunda kafası karışmış ve çileden çıkmıştı. İşleri bir perspektife oturtmak için: 3. Sezondan önce, bir Grandmaster 1 oyuncusu bir Diamond 3 oyuncusuyla eşleşebilirdi ve Blizzard tarafından getirilen değişikliklerden sonra, Gold 5 oyuncuları yine de Bronze 1’e karşı oynayabilir. düşük, iki arasındaki potansiyel beceri boşluğu fazla gözlem oyuncular hayranlar tarafından tamamen affedilemez olarak kabul edilir.

OKU  Bugün Wordle: 26 Ekim Perşembe #859 için ipucu ve cevap

Overwatch 2 Rekabetçi Rütbeler Kolajı

Yönetmenin Alışı: Kahramanları Dengeleme ve Çöpçatanlık
Overwatch’da u/sail10694 tarafından

Bu tartışmayı ateşleyen Reddit ileti dizisi, sail10694 tarafından gönderildi ve doğrudan Aaron Keller’ın gönderisine bağlanıyordu. Aşırı İzleme 2 İnternet sitesi. Katılımcıların, Platinum ve Bronze oyuncuların bir oyunda eşleştiği senaryoları iddia ettikleri göz önüne alındığında, topluluğun şu anki durumu hakkında büyük endişeleri olduğu açık. Aşırı İzleme 2. Genel büyümeye rağmen günlük aktif oyuncuların geçen ay azaldığı doğru olsa da, çoğu kişi, takım arkadaşları ve düşmanlarından daha fazla eşitlik anlamına geliyorsa daha uzun bir sıra almayı tercih eder.

En sonunda, Aşırı İzleme 2 Oyuncular, Blizzard Entertainment’ın sırayı uzatma pahasına ligler arasındaki farkı azaltma arzusu olmadığına inanıyor, çünkü oyuncu etkinliği ve katılımı, rekabetçi modunda eşitliğe sahip olmaktan daha önemli görünüyor. Bunun durumun doğru bir değerlendirmesi olup olmadığı henüz görülmedi, ancak topluluktaki hayal kırıklığı şüphesiz gerçek ve Blizzard’ın üzerinde çalışmaya devam ederken dikkate alacağı bir şey. Aşırı İzleme 2 3. Sezon ve sonrasında.

Aşırı İzleme 2 şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA:Overwatch 2: Tüm Sezon 3 Battle Pass Kaplamaları

Kaynak: kar fırtınası

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.