Oyun Haberleri

Pentiment Film Müziği Akış Platformlarında Mevcut, Plak Duyurusu Yapıldı

pentiment protagonist portrayed

Artık dinlemek mümkün Pentimentbirçok akış platformunda eksiksiz film müziği. Hiç şüphe yok ki oyunun her yönü üzerinde çok düşünüldü; bu sadece inceleyerek açıktır Pentimentoyunculara hikayeye dalarken tarih boyunca rehberlik eden kapsamlı erişilebilirlik özellikleri.


İlk başta oyunun nasıl olacağı konusunda bazı şüpheler olsa da, sonunda çok iyi incelendi. Xbox Game Pass’te olmak, Pentiment daha geniş bir kitleye ulaşmak için neye ihtiyacı vardı. Oyun abonelik hizmeti, daha az bilinen oyunların hak ettikleri ilgiyi görmelerine yardımcı olur. Oyuncular oyunu alıp denemeye karar verir vermez, ona aşık olmak oldukça kolaydır. Her şeyi kapsayan detaylara gösterilen özendir. PentimentOyunun başarıya ulaşmasına yardımcı olan mizahı ve iyi yazılmış diyalogları için yarattığı tarihsel ortam ve ortam.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pentiment Geliştirme Ekibine ‘İtalyan El Hareketi Danışmanı’ Dahil Edildi

Obsidian Entertainment boyunca oyunculara eşlik eden müzik Pentiment parşömen kağıdına uygulanan güzel sanat eseri ve mürekkebin tatmin edici sesi kadar önemlidir. Oyuncular, iTunes ve Spotify gibi akış platformlarında kullanıma sunulduğundan, artık oyunun müziklerini gittikleri her yerde dinleyebileceklerini bilmekten mutlu olacaklar.

şarkıcılarla bar sahnesi

Duyuru, dün Obsidian Entertainment Kıdemli İletişim Müdürü Shyla Schofield tarafından Xbox Wire web sitesinde yapıldı. Oyuncular yayın yapabilir Pentimentmüzik medyası platformlarındaki film müziklerini kullanabilirler, ancak bunu Steam üzerinden kendileri için de satın alabilirler. Bu, tekrar Andreas Maler gibi hissetmenin ve Tassing’in büyüleyici ama gizemli ülkesine geri dönmenin harika bir yolu. PentimentRüdeger’in güzel sesi ve Alexander ve Kazimierz’in bayram şarkılarıyla.

Benjamin Vierling, kötü şöhretli Andreas Maler’i ve hayranların oyundan tanıyabileceği bazı unsurları tasvir eden albümün kapak resminden sorumlu ressamdı. Aynı blog gönderisinde, oyunun soundtrack’inin plak versiyonunun 2023’te bir noktada piyasaya sürüleceği de bildirildi. Onu satın almakla ilgilenenler, oldukça hızlı bir şekilde tükenebileceği için daha fazla bilgi aramaya devam etmelidir. Vinilin arkası bir resim içerecektir. Labirentin LeydisiAynı tablo, hikayenin olay örgüsünde çok önemli bir yer olan Peder Thomas’ın kilisesinde sergileniyor.

Pentiment PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Pentiment: Piero’nun Kaderi Acımasız Bir İronidir

Kaynak: Xbox Wire, Steam

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Warzone 2, Sezon 2'de en çok talep edilen özelliğini alıyor, ancak biraz daha beklememiz gerekecek