Oyun Haberleri

SpongeBob SquarePants: Kozmik Sarsıntı Vatandaşların Oyuncuların Kurtarması Gereken Tüm Bikini Altlarını Ortaya Çıkarıyor

spongebob squarepants cosmic shake trailer

Purple Lamp Studios, yeni bir fragman yayınladı. Sünger Bob Kare Pantolon: Kozmik Sarsıntı oyuncuların maceraları boyunca kurtaracakları Bikini Altlarını detaylandırıyor. Hayranlar, geliştiricinin yaklaşan oyun için ayrıntıları paylaşma konusunda ne kadar açık olduğunun tadını çıkarıyor. Süngerbob karepantolon Yakın zamanda PC ve oyun konsollarına çıkması beklenen platformer.


başarısından sonra Battle for Bikini Bottom-RehidratedTHQ Nordic, sevilen Nickelodeon çizgi filminden uyarlanan başka bir oyunu duyurdu. Sünger Bob Kare Pantolon: Kozmik Sarsıntı Bikini Altı arkadaşlarını kurtarmak için portallardan geçerken her zaman pozitif ve her zaman kararlı olan Sünger Bob KareŞort’u takip ediyor. Önceki güncellemelerle, oyunun birkaç dil içereceği gösterilmişti ve hayranlara yakın zamanda yepyeni oyun görüntüleri ve Gamescom 2022 etkinliği sırasında yayınlanan bir demo sunuldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake Çıkış Tarihini Aldı

son Sünger Bob Kare Pantolon: Kozmik Sarsıntı oyun fragmanı, Sünger Bob ve Balon-Patrick’in kurtaracağı farklı arkadaşların yanı sıra ikisinin seyahat edeceği farklı ortamları sergiledi. Macera, hayranların orijinalinden sevmeye başladığı aptalca ve eğlenceli mizahi atmosferi devam ettiriyor Süngerbob karepantolon seri.

İkonik şapşal ikilinin bulacağı Bikini Altı’na gelince, listede Pearl, Mr. Krabs, Squidward, Sandy, Mrs. Puff, Gary ve daha fazlası var. Oyun, tüm arkadaşları Taş Devri, Orta Çağ ve Batı dönemleri gibi farklı zaman dilimlerinde geçen durumlarda sergiliyor. Sünger Bob ve Balon-Patrick’in de düşmanca bir “canavar salyangoz”a dönüşen Gary’yi nasıl kurtaracaklarını bulması gerekiyor. Oyun, dünyanın en iyi anlarından ve fikirlerinden bazılarına saygı gösteriyor gibi görünüyor. Süngerbob karepantolon en iyi bölümlerini oluşturmak için kullanılan şov. Hayranlar, fragmanda pek çok aşinalık bulacaklar. Kozmik Sarsıntıkesinlikle.

OKU  Bu Pi Pico projesi, QR girişleriyle tamamlanmış konuk Wi-Fi ağları oluşturabilir

Sarı süngerin popüler kültür durumu hafife alınamaz veya reddedilemez. 1999’daki ilk çıkışından bu yana, Süngerbob karepantolon nesiller boyu genç yetişkinlerin ve çocukların kalplerini ve kahkahalarını fethetti. başarısı ise SpongeBob SquarePants: Bikini Altı İçin Savaş – Rehidratlı Bikini Bottom dünyası ve tüm karakterleri çizgi film şovu formatının dışında çok fazla potansiyele sahip. Hayranların beklentileri karşılayıp karşılamadığını görmek için daha fazla beklemesi gerekmiyor.

Sünger Bob Kare Pantolon: Kozmik Sarsıntı 31 Ocak’ta Nintendo Switch, PC, PS4 ve Xbox One için çıkıyor.

DAHA: SpongeBob SquarePants: Kozmik Sarsıntı, Yeniden Su İçilen Bikini Altları İçin Savaşı Nasıl İyileştirebilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir