Moda

Paris Hilton simsiyah saçları ve gündelik spor ayakkabı görünümüyle tanınmaz görünüyor

Paris Hilton simsiyah saçları ve gündelik spor ayakkabı görünümüyle tanınmaz görünüyor

Büyük güneş gözlükleriyle kimliğini gizleyemeyen bir ünlü varsa o da Paris Hilton’dur; o da onun yerine simsiyah bir peruk tercih etti.

21 Aralık’ta sarışın ikon, alışılmadık bir Paris Hilton görünümüyle tatil alışverişi yaparken dikkatlerden kaçmaya çalıştı: koyu renkli çizme kot pantolon, gri fermuarlı ve bir çift gri-beyaz baba spor ayakkabı. Nötr görünümünü neredeyse beline kadar uzanan siyah bir peruk ve gri bir balıkçı şapkasıyla tamamladı.

Paylaşılan fotoğraflarda Sayfa altı42 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, kocası Carter Reum ile Rodeo Drive’da son dakika tatil alışverişi yaparken görüntülendi. Nispeten çıplak yüzü ve pembe aksesuarların tamamen yokluğu nedeniyle neredeyse tanınmaz görünmesine rağmen, Reum en az bir büyük Gucci alışveriş çantası taşıdığı için yolculuk verimli geçti. Fotoğrafları burada görebilirsiniz.

2023 yılında taşıyıcı annelik yoluyla iki bebek dünyaya getiren çift için bu şüphesiz heyecan verici bir tatil olacak. Phoenix adında bir oğulları olan ilk çocukları Ocak ayında doğarken, kızları London da Kasım ayı sonlarında büyüyen aileye katıldı.

Instagram içeriği

Bu içerik, geldiği web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Lüksemburg Büyük Düşesi Maria Teresa'nın 67. doğum gününde zahmetsizce şık gardırobunun bir özeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir