Oyun Haberleri

Araçlara ve yok edilebilir haritalara sahip 254 oyunculu bir nişancı oyunu olan BattleBit Remastered, bu hafta 15 dolara çıktı

Araçlara ve yok edilebilir haritalara sahip 254 oyunculu bir nişancı oyunu olan BattleBit Remastered, bu hafta 15 dolara çıktı

Sunucu başına 254 oyuncu, araçlar, uçaklar, deniz taşıtları ve yok edilebilir haritalar üzerinde rol tabanlı bir sınıf sistemi ile günümüzden yakın geleceğe bir askeri nişancı oyununu kim sevmez? Kesinlikle biz değiliz, bu yüzden BattleBit Remastered’ı bu yıl çıkan en ilginç nişancı oyunlarından biri olarak adlandırdık.

Bloklu ama ayrıntılı 15 $’lık atıcı bu hafta 15 Haziran’da Steam’de erken erişime çıkacağı için o zaman şimdi. Sürüm, bağımsız geliştiricileri SgtOkiDoki, Vilaskis ve TheLiquidHorse’un betalarında bir ton zaman izliyor. 15 $’lık BattleBit, en azından biraz komik olduğu sürece o kadar iyi olmak zorunda bile değil, ancak çıkış tarihi fragmanına (yukarıda) ve bir süredir en son beta testine göre… aslında oldukça iyi olabilir.

BattleBit Remastered, 32’ye 32, 64’e 64 ve mamut 127’ye 127 maçları destekler. Oyuncular, dinamik gündüz ve gece sistemlerine sahip neredeyse tamamen yok edilebilir büyük haritalarda savaşmak için 45’ten fazla özelleştirilebilir silahtan biriyle beş sınıftan biri olarak konuşlandırılır. Savaşmak için tankların, helikopterlerin, nakliye araçlarının ve teknelerin kontrolünü ele geçirmenize izin verecek. Daha küçük ölçeklerde daha taktiksel bir oyun ama büyük dövüşler saf ve lezzetli bir kaos.

BattleBit Remastered, pek çok yönden günümüz Battlefield serisinin alternatif gerçeklik versiyonu gibi görünüyor; bu seri, birleşik silahların yanı sıra yok edilebilirlik ve yüksek ölümcüllüğe sahip silahlı çatışmaya odaklanıyor ve bana her şeyden çok Battlefield 2’yi hatırlatıyor. DICE’ın, bir tank topuyla ateş ettiğinizde net silüetlere ve gerçekten iyi parçalanan şeylere odaklanmak için grafik doğruluğu önemsemeyi bıraktığı alternatif gerçeklik.

Yıkıcı ortama odaklanmak ve zaman içindeki değişiklikleri haritalamak aynı zamanda performansa odaklanmak anlamına gelir. Geliştiriciler, yüksek performanslı FPS oyunlarından beklediğimiz birkaç şeyden bahsediyor. “Saniyede yüksek kare sayısı olan oyun için kapsamlı bir şekilde optimize edilmiş” kod ve “sağlam, e-spor seviyesinde hile önleme önlemleri ve aktif denetleme” gibi şeyler. BattleBit ayrıca “dostlar ve düşmanlarla gerçek zamanlı iletişim için yakınlık tabanlı sesli sohbet” ve “yüksek tıklama hızı performansı” ile net kod vaat ediyor.

Geliştiriciler ayrıca “şu anda mikro dönüşümleri tanıtma planları olmadığını” söylüyorlar.

OKU  Marvel Snap, TikTok'un ana şirketi ByteDance oyundan çıkmak isterken, yayıncı Nuverse'nin kapanmasına rağmen oyunculara "çalışmaya devam edeceği" güvencesini veriyor

BattleBit Remastered’ı joinbattlebit.com’da ve 15 Haziran 2023’te Erken Erişim’de 15$’a çıkacağı Steam’de bulabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.