Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #707: 27 Mayıs Cumartesi

Today

27 Mayıs (707) yanıtına kaydırarak veya tıklayarak bugünün Wordle’ını anında kazanın. Oraya kendi başınıza gitmeyi tercih ederseniz, her gün her tahminden en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmış genel ipuçlarımıza bir göz atmak veya bugünün yararlı Wordle ipucuna bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Ah, bu utanç vericiydi. Kazanmam için gereken vuruş sayısı değil -bence dörtte bir netlik saygın olmaktan da fazla- ama gerçekten erkenden önümde neredeyse tüm taşlar vardı. Her zaman en bariz Wordle yanıtından “ustalıkla” kaçınarak klavyenin tamamını dolaşana kadar çözümü göremediğim ortaya çıktı.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

27 Mayıs Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün Wordle’ını çözmek için lezzetli yemekler düşünmelisiniz. Bu kelime, genellikle dilimlenmiş etler ve haşlanmış yumurtaların eşlik ettiği et suyunda servis edilen yaygın bir erişte yemeği anlamına gelir. İki farklı sesli harf bulana kadar devam edin.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.
OKU  İnanılmaz Genshin Impact Duvar Resmi, Yüksek Binanın Tüm Tarafını Kaplıyor

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#707 Wordle cevabı nedir?

Hafta sonuna galibiyetle başlayın. 27 Mayıs (707) Sözünün Cevabı RAMEN.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 26 Mayıs: DOMUZ
 • 25 Mayıs: simit
 • 24 Mayıs: SÖYLEMEK
 • 23 Mayıs: KATip
 • 22 Mayıs: IGLOO
 • 21 Mayıs: FIRÇA
 • 20 Mayıs: ŞİŞE
 • 19 Mayıs: YAS
 • 18 Mayıs: KESME
 • 17 Mayıs: TAHTA

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

OKU  Intel, Angstrom dönemi yongalarına doğru adım atarak TSMC'yi uyardı

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Oyun Haberleri

NYT Connections'ın ipucu ve yanıtları bugün: 25 Eylül (#106)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir