Oyun Haberleri

Persona Özel 25. Yıldönümü Sergisini Yeniden Açıyor

Persona-6

Görünüşe göre 25. yıl kutlamaları kişilik Atlus, serinin Japonya’daki özel sergisinin 2023’te kapılarını bir kez daha açacağını duyurduğundan seri henüz bitmedi. kişilik diziler, güzel fotoğraf noktaları ve daha fazlası, Japonya’yı ziyaret edebilen ve sergiye bilet alabilen hayranlar muhtemelen tüm deneyimin tadını çıkaracak.


çoğunda olduğu gibi kişilik– temalı etkinlikler ve işbirlikleri, hayranlar muhtemelen bu özel serginin 2022’de yalnızca Japonya’da düzenlendiğini hatırlayacaktır. Atlus’un fiziksel etkinliklere yönelik işbirliklerinin çoğu, dizinin anavatanında gerçekleştirilmekle sınırlıdır. Bununla birlikte, geçen yıl şirket, oyunculara cihazın içinde ne olduğuna dair içeriden bir bakış sağlayan bir çevrimiçi video yükleyecek kadar cömert davrandı. kişilik 25. yıl sergisi. Şimdi, bir gezi rezervasyonu yaptırıp Japonya’ya bilet satın alacak kadar şanslı olanlar, temalı gösterileri gerçekten ziyaret edebilir ve deneyimleyebilirler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Yaklaşan Persona Etkinliği, Serinin Kadife Odasından Sonra Temalı

Atlus, Twitter’da şunları paylaştı: kişilik 25. yıl dönümü sergisi 11 Mart – 7 Mayıs 2023 arasında açılacak. Bu sefer etkinlik, muhtemelen daha fazlasını elde etmek için orijinal konumu olan Tokorozawa Sakura Kasabasından ünlü Osaka şehrine taşındı. ziyaret etmek için hayran kitlesi. Resmi internet sitesindeki gönderiye göre, hayranlar geçen yılki sergide sergilenenlerin çoğunu görmeyi beklemeli. Bu, Arsene, Thanatos ve Izanagi gibi gerçek boyutlu Persona heykellerinin yanı sıra kişilik Teddie ve Morgana gibi maskotlar.

OKU  Bungie, Destiny 2 Lightfall İlerleme Engelleme Hatası Hakkında Uyardı, Geçici Çözüm Sunuyor

Resmi kişilik Orijinal sergiden ürünler ve ürünler de etkinlik sırasında satılacak. Ancak Atlus, özellikle Osaka mekanı için yeni ürünler satacağını paylaştı. Bu, ziyaret eden hayranların her iki etkinlikten de özel ürünleri satın alma şansı elde edeceği anlamına gelir. Ancak deneyimlemek isteyenler, kişilik 25. yıl dönümü sergisi biletlerini hızlıca ayırtmak zorunda kalacak. Atlus, etkinlik için uygun tarihleri ​​içeren bir takvim yayınladı ve ziyaretçi sayısını Mart ile Mayıs 2023 arasındaki belirli hafta sonları ve günlerle sınırladı.

rağmen kişilik serisinin resmi yıl dönümü 2021’de sona ermiş olsa da, Atlus’un yeni oyun güncellemeleri, gerçek dünya etkinlikleri ve ürünlerle kutlamaya devam ettiğini görmek güzel. Bununla birlikte, hayranlar muhtemelen önümüzdeki birkaç kişilik duyurular, onlara olası bir altıncı oyunun yanı sıra JRPG serisinin geleceği hakkında haberler verecek.

DAHA: Persona 6, Persona 5’in Sırdaşlarını Kullanarak Karıştırma Süresini Yeniden Sunabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.