Moda

Priyanka Chopra, ileri dönüştürülmüş 65 yaşındaki bir sariyi bel uzantılarıyla eşleştirdi

Priyanka Chopra, ileri dönüştürülmüş 65 yaşındaki bir sariyi bel uzantılarıyla eşleştirdi

Priyanka Chopra, hafta sonu Mumbai’deki Nita Mukesh Ambani Kültür Merkezi’nin açılışına kocası Nick Jonas ile birlikte “Doğu ve Batı’nın füzyonu” olarak tanımladığı kırmızı halı görünümünde katıldı! Benim gibi!”

Chopra’nın Hintli tasarımcı Amit Aggarwal tarafından özel olarak tasarlanmış vintage görünümünde, vintage bir sariden yapılmış renkli bir anvelop eteğe takılan askısız mor payetli bir büstiyer vardı. Chopra, takımı kalın bir gerdanlık, elmas küpeler ve siyah ve mor süslemeli sivri burunlu ayakkabılar dahil olmak üzere cesur ama basit aksesuarlarla tasarladı. Uzun, koyu renk saçlarını (bel hizasındaki uzantılarla daha da uzun yapılmış) yumuşak, romantik bukleler halinde yapmıştı. Makyaj için dumanlı ışıltılı bir göz farı, pembe yanaklar ve mat leylak rengi dudaklar seçti.

SUJIT JAISWAL/Getty Images

Chopra, Instagram’da görünüm ve dahil olan herkes için duyduğu heyecanı paylaştı. Stilist Ami Patel’e atıfta bulunarak, “İnanılmaz işbirliğiniz için her zaman olduğu gibi @stylebyami’ye teşekkür ederim” diye yazdı. “Modern bir dokunuşla ileri dönüştürülmüş eski bir görünüm giymek istediğimi biliyordum! Yani kıyafetim Doğu ve Batı’nın bir karışımıydı! Benim gibi!”

Chopra, aynı (çok uzun) başlıkta tasarımcı Aggarwal’a da teşekkür etti. “Gelip Hint sanatlarını ve modasını kutlayan bir akşama çok uygun bir hikaye ile bu el yapımı güzelliği yarattığınız için teşekkürler @amitaggarwalofficial” diye yazdı. “Bu güzel kıyafet, gümüş iplikler ve khadi ipeği üzerine altın elektro kaplama ile 65 yıllık eski bir Banarasi Patola (brokar) sariden yaratıldı. Brokarın yerleştirildiği ikat örgüsünün dokuz rengini yansıtmak için payetli yapraklardan yapılmış holografik bir büstiyer ile eşleştirilmiştir.

SUJIT JAISWAL/Getty Images


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Amanda Seyfried, ekose sarı şort takımıyla Cher Horowitz'e benziyor
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir