Oyun Haberleri

Starfield’ın Son Duyuru Videosunu İzleyenler Sadece Tek Bir Şey Gördü

Screenshot from Discord showing an image from Starfield.

Bethesda nihayet dünyaya duyurulduğunda yıldız alanı yayınlanacak, ancak Todd Howard’ın yer aldığı son video, özellikle arka planda olup bitenler nedeniyle bazı hayranlar için ilginç oldu. Oyuncular heyecanla beklerken Elder Scrolls 6, Skyrim Ve Araları açılmak geliştirici, yaklaşan bilim kurgu destanını cilalamak için çok zaman harcıyor. Oyunun kendisi, stüdyo için uzun süredir ilk yeni IP’yi temsil ediyor, pek çok kişi bu uzay yolculuğu RPG’sini deneyimlemeye hevesli.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Geçen yıl oyunun Kasım 2022’deki çıkış tarihini karşılamayacağının hayal kırıklığı yaratan bir açıklamasının ardından, Bethesda nihayet duyurdu yıldız alanılansman tarihi. Oyunun 6 Eylül 2023’te çıkmasıyla birlikte, pek çok kişinin umduğundan çok daha uzun bir bekleyiş olsa bile, hayranlar sonun yaklaştığı için rahat bir nefes alabilirler. Her iki durumda da, artık herkes ne zaman bekleyeceğini biliyor yıldız alanı, ve son duyuru videosu ne kadar heyecan verici olsa da, toplulukta başka şeylerin dikkatini dağıttığını fark eden birkaç kişi oldu.

İLGİLİ: Starfield Hayranı, Bethesda RPG’ye Adanan 400 Sayfalık Devasa Belgeyi Paylaşıyor

Reddit’teki birkaç gönderide, yıldız alanı Hayranlar, Bethesda stüdyosunda durup duyurusunu yapan Todd Howard’ın ötesine bakmaya başladılar, bunun yerine arka plandaki bir ayrıntıya odaklandılar. mendes93 kullanıcısı, odanın arka tarafındaki ekranda yakınlaştırılan duyurudan kısa bir klip yükledi. yıldız alanı.

OKU  Bungie, işten çıkarmaların ardından Destiny topluluğuna bir açıklama yayınladı: 'Güveninizin çoğunu kaybettiğimizi biliyoruz'

Azrielmoha’yı kullanan başka bir kullanıcı da benzer bir şey yaptı, videodan birkaç fotoğraf yükledi ve arka plandaki TV ekranı ekranı doldurana kadar her biri daha da yakınlaştırıldı. Görünüşe göre bazıları oyunun ve oyunların nasıl olduğunu görmek için çok hevesli, bu yüzden ellerinden geldiğince yakınlaştırdılar, belki de parçalara ayırmaya çalışıyorlar. yıldız alanı mümkün olduğunca. Hatta bir yorumcu, başka bir oyuncunun gölgesinin, belki de oyunun eşlik eden sistemini gösteren kısa bir bakış olduğuna dikkat çekti.

Elbette, önümüzdeki aylarda ince ayrıntılara girmek için daha fazla fırsat olacak. Bethesda yayınlayacak yıldız alanı 11 Haziran’da başlaması beklenen etkinlikle, geliştiricinin yaklaşmakta olan oyuna derinlemesine bir bakış sunacağı vitrin.

Hayranların ellerinden geldiği kadar çok bilgi için tarama eğiliminden bahsetmiyorum bile, bu kadar abartılı yıldız alanı 2023’te çıkacak en heyecan verici RPG’lerden biridir. Hatta bu neslin en çok beklenen oyunlarından biridir. Artı, bir kez çıktığında, Bethesda umarız dikkatini bitirmeye çevirecektir. Elder Scrolls 6.

yıldız alanı PC ve Xbox Series X/S için 6 Eylül’de çıkıyor.

DAHA: 2023’ün En Sinematik 7 Video Oyunu

Kaynak: Reddit

OKU  Microsoft, Activision Blizzard'ın devralınmasını kutlayan gerçekten tuhaf bir fragmanda Modern Warfare, Halo, Diablo, Starfield ve daha fazlasını birleştiriyor: 'Artık burası evimiz'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.