Oyun Haberleri

Beş Yeni Sonic The Hedgehog LEGO Seti İnternette Göründü

Sonic_Mania_Green_Hill_Zone_Design_Concept

Beş yeni duyuru Kirpi Sonic LEGO setleri kısa süre önce internete sızdırılmış olabilir ve 2023’te çıkması planlanan Sonic ile ilgili içerikle uyumlu olabilir. LEGO’nun diğer ünlü markalar ve başlıklarla işbirlikleri yaptığı bilinmektedir. Yıldız Savaşları, Mario Bros, Indiana Jonesve Jurassic Parkı Sadece birkaç isim.


Kirpi Sonic aynı zamanda SEGA’nın maskotu olarak da hizmet eden tanınmış bir karakterdir. Mario Nintendo için temsil eder. Aslında, her iki maskot da kendi markaları için en iyi platform oyunu karakterleri olmakla ünlüdür. Şu anda Sonic, SEGA’nın piyasaya sürülmesiyle video oyunu pazarında bir fikstür olmaya devam ediyor Sonik Sınırlar bu yılın başlarında ve finansal bir başarı olarak kabul ediliyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Sonic Frontiers İncelemesi

Bu nedenle, beş yeni cihazın çıktığı haberini duymak muhtemelen şaşırtıcı değil. Kirpi Sonic LEGO setleri, özellikle geçen yıl içinde yenilenmiş bir hayat bulan ve Netflix şovunu ortaya çıkaran franchise ile birlikte geliyor sonik başbakanyanı sıra yeni video oyunları ve Kirpi Sonic 2 diğerleri arasında film. LEGO setleriyle ilgili haberleri ve sızıntıları bildirdiği bilinen bir LEGO blogu olan Promobricks, önümüzdeki yıl boyunca beş farklı setin satışa sunulacağını paylaştı.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

PROMOBRICKS LEGO News (@promobricks) tarafından paylaşılan bir gönderi

OKU  Gözlerime inanamıyorum! Razer Synapse çok ihtiyaç duyulan yaşam kalitesi güncellemesini alıyor

Bunlar Kirpi Sonic LEGO setleri, 29.99$ ile 99.99$ arasında değişen fiyat noktalarına sahip olacak. Bahsedilen setlerin içeriği ve çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi bilinmemekle birlikte, LEGO’nun 2023 Yaz sürümünde, kabaca o yılın Ağustos ayı civarında satışa sunulması bekleniyor.

Sonic Team’den Takashi Iizuka geçtiğimiz günlerde “Ek içeriği zaten duyurmuştuk. Sonik Sınırlarancak bunun dışında çok daha fazlası var, bu yüzden lütfen sabırsızlıkla bekleyin.” Görünüşe göre SEGA, özellikle geçen yılın ABD için ne kadar elverişli olduğu göz önüne alındığında, mavi bulanıklık için ivmeyi sürdürmeye çalışıyor olabilir. sonik marka. Yakın zamanda piyasaya sürülenler gibi mallarla Kirpi Sonic Squishmallows da yakında düşüyor ve erken bir duyuru Sonik Sınırlar 2023 için DLC Yol Haritası, Sonic yakında markayla ilgili daha fazla sürüm çıkarıyor olabilir.

ayrıca bu değil Kirpi SonicLEGO ile ilk karşılaşması. Hayranlar, Sonic the Hedgehog’un ilk olarak video oyununda LEGO biçiminde ortaya çıktığını hatırlayabilirler. LEGO Boyutları. Bu oyun, fiziksel LEGO figürlerinin daha sonra oyun içinde kullanılabilecekleri fiziksel bir portala yerleştirildiğini gördü. Bu yılın başlarında hayranlar da ilk tadımızı tattı. Kirpi Sonic 1 Ocak 2022’de piyasaya sürülen LEGO setleri.

Bununla birlikte, bu yeni setler Sonic’in mirasına hoş bir ektir ve hem hayranlar hem de hayran olmayanlar için kesinlikle çok aranan koleksiyon parçaları olacaktır. Belki de bu, sonunda bir LEGO için yeni bir kapı açacaktır. Kirpi Sonic video oyunu, ancak şimdilik hayranlar en son çıkan oyun sürümüne bağlı kalmalıdır. Sonik Sınırlar 2023’te gelen birden fazla DLC’ye sahiptir.

OKU  Alan Wake 2'nin genişletmelerinden biri bizi Kontrol'e geri götürecek gibi görünüyor

Sonik Sınırlar şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA FAZLA: Sonic Frontiers, Sonic Lore’u Sonsuza Dek Değiştirdi


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.