Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #798: 26 Ağustos Cumartesi

Today

Yardımımızla Wordle galibiyet serinizi hafta sonu boyunca devam ettirin. İhtiyacınız varsa bugünün Wordle yanıtı hazır ve sizi bekliyor, ihtiyacınız yoksa daha genel ipuçları ve tavsiyeler ve doğru yönde bir dürtmenin peşindeyseniz 26 Ağustos (798) maçı için bir ipucu var.

Birkaç harf bulup çıkarmaya yönelik pek çok olaysız denemeden sonra, bir şekilde yeşil ve dört sarılar da onunla birlikte gidecek – hepsi aynı anda. Geri dönüşler gerçekten bundan daha iyi olamaz ve doğal olarak bunları bir kez elde ettiğimde, bugünün Wordle cevabını bulmak kolay oldu.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

26 Ağustos Cumartesi için Wordle’den bir ipucu

Bugünün cevabı, her zaman olmasa da sıklıkla kilise ortamlarında ve ayinlerinde bulunan organize bir şarkıcı grubu için kullanılan addır. Bugün ortaya çıkarılacak iki farklı sesli harf var.

Bugünkü Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açılış, benzersiz sesli harfler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızlı bir şekilde daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm tekrarlanan harfler içerebilir.
OKU  Epic, Epic Games Store'a özel ürünlerle bitmedi, sadece büyük oyunlara odaklandı

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Dolayısıyla oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

#798 Wordle’ın cevabı nedir?

İşte hafta sonunun ilk galibiyeti. 26 Ağustos (798) Wordle’ın cevabı: KORO.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok geçmiş Wordle yanıtı sığdırırsanız, halihazırda kullanılmış bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 25 Ağustos: OKYANUS
 • 24 Ağustos: SÖZLÜ
 • 23 Ağustos: VERVE
 • 22 Ağustos: BAHARAT
 • 21 Ağustos: SAHİL
 • 20 Ağustos: GÖREV
 • 19 Ağustos: MAGMA
 • 18 Ağustos: BİRE BİR AYNI
 • 17 Ağustos: YANLIŞ
 • 16 Ağustos: FIRÇALAMA

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra halinde beş kutu sunar ve bunların içinde hangi beş harfli gizli kelimenin saklandığını bulmak size kalmıştır.

Sen isteyeceksin Güçlü bir kelimeyle başla ALERT gibi — birden fazla sesli harf, ortak ünsüz harf içeren ve tekrarlanmayan harfler içeren bir şey. Enter tuşuna bastığınızda kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

İkincinizin birinciye iltifat etmesini, geçen sefer kaçırdığınız genel harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmasını ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığını bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmasını isteyeceksiniz.

OKU  AB'deki Windows kullanıcıları zorunlu Edge tarayıcı bağlantılarından kurtuldu

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız vardır ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (ör. KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.