Oyun Haberleri

Resident Evil 4 Sızan Video, Albert Wesker’in Tam Görünüşünü Gösteriyor

Image from Resident Evil 5 showing a close-up of Albert Wesker.

yeniden yapımı Resident Evil 4 24 Mart’ta düşüyor, ancak yakın tarihli bir videoda kötü Albert Wesker ile bir ara sahne gösterildiğinden, bu, insanların önceden bilgi sızdırmasını engellemiyor. ilk iken Karanlıkta yalnız en azından erken 3D sürümler için orijinal hayatta kalma korku oyunu olduğu söyleniyor, 1996’ydı Resident Evil bu türü popülerleştirdi. Capcom’un serisi birkaç yıl önce biraz durağan olsa da, seri bugünlerde çok iyi durumda.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Hâlâ güçlü olmasının bir nedeni de unutulmaz karakterlerin kadrosu. Leon Kennedy ve Chris Redfield gibi kahramanların yanı sıra, bazı dikkate değer kötüler de var ve belki de hiçbir düşman, Albert Wesker’den daha rezil olamaz ve onun yaşamsal rolü. Resident Evil. Serinin sıkı bir favorisi olan Wesker, bir dizi ana hat dizisinde yer aldı. TEKRAR oyunlar ve bazı spin-off’lar dahil Şemsiye Günlükleri Ve Kod Veronica X.

İLGİLİ: Resident Evil 4 Oyuncular Listesi, Albert Wesker’in Yeniden Yapım İçin Geri Dönebileceğini Gösteriyor

STARS haininin yeniden yapımda olup olmayacağına dair bir kelime yokken Resident Evil 4, darkmangames1 kullanıcısı tarafından TikTok’ta paylaşılan bir video, Albert Wesker’ı Ada Wong ile bir sahnede gösteriyor gibi görünüyor. Gerçek bir B-filmi düşman tarzında, güneş gözlüğü takan ikili ajan, Wong’u çok fazla soru sorması için uyarırken biraz sevimsiz diyaloglar yaşıyor. Bunun Capcom veya yaklaşan oyuna bağlı herhangi biri tarafından resmi bir ara sahne olarak tanımlanmadığına dikkat edilmelidir, ancak bu görüntü gerçekse, Wesker’ın yeniden yapımda göründüğünü doğrular. Albert Wesker’in sızdırılan görüntüleri TikTok’ta görüntülenebilir.

OKU  Catan: Konsol Sürümü Çıkış Tarihini Onayladı

resident-evil-4-remake-leon-promo-art-mart-2023

Reddit’te birkaç kişi tarafından not edilen bir şey, karakterin kulağa onu seslendiren DC Douglas’ın eseri gibi gelmediği. RE5. Resident EvilAlbert Wesker’ın birçok seslendirme sanatçısı oldu, bunlara Connor Fogarty’de dahil oldu. Gün ışığında ölü. Konudaki diğer yorumcular, TikTok videosunun gerçek görüntüleri temsil edip etmediği konusunda şüphelerini koruyor. Resident Evil 4ama bu cepheyi zaman gösterecek.

En sevilen girişlerden biri olarak Resident Evil franchise, orijinal 2005 bölümü, korku topluluğu arasında bir simge haline geldi. Daha aksiyon odaklı beşinci ve altıncı oyunların habercisi olabilir, ancak dinamik bir kameraya geçişi ve saf hayatta kalma korkusundan uzaklaşması, onu öncekilerden ayırırken tür üzerinde büyük bir etki yarattı.

Resident Evil 4 24 Mart 2023’te PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkışlar.

DAHA: Resident Evil 4 Remake: Yakıcı Sorular Yanıtlandı

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.